Zamknij

Taniec z gwiazdami: zwyciężczyni "Love Island" została tancerką w programie

Judyta Wanicka
29.01.2020 10:37
Sylwia Madeńska
fot. Instagam:@sylwia_madenska_official

Sylwia Madeńska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami 2020". Zwyciężczyni reality show "Love Island. Wyspa Miłości" dołączyła do grona zawodowych tancerzy. Zatańczy w parze ze swoim ukochanym, Mikołajem Jędruszczakiem?

Taniec z gwiazdami: Sylwia Madeńska została tancerką w programie

Sylwia Madeńska z "Love Island" wystąpi w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Udział zwyciężczyni randkowego show został oficjalnie potwierdzony przez Polsat. Co ciekawe, Sylwia nie pojawi się w roli uczestniczki, lecz zawodowej tancerki i prawdopodobnie zatańczy w parze ze swoim ukochanym, Mikołajem Jędruszczakiem, z którym wygrała "Wyspę Miłości".

Poznajcie naszą nową tancerkę. Sylwia Madeńska tańczy od dziecka, profesjonalnie od 12. roku życia. Ma międzynarodową klasę taneczną S. Widzowie Polsatu znają ją doskonale z programu "Love Island", który wygrała w parze z Mikołajem Jędruszczakiem. Więc chyba wszystko już jasne, z kim musi zatańczyć - czytamy na instagramowym profilu "Tańca z gwiazdami". 

Taniec z gwiazdami 2020 - uczestnicy. Kto wystąpi w programie?

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu wiosną 2020 roku. Stacja codziennie ujawnia kolejnego uczestnika 11. edycji „Dancing with the Stars”. Do tej pory potwierdzono udział: Anny Karwan, Marcina Bosaka, Tomasza Oświecińskiego, Bogdana Kalusa, Edyty Zając, Nicole Bogdanowicz, Sylwestra Wilka, Julii Wieniawy i Mikołaja Jędruszczaka.

Zagłosuj

Kto wygra 11. edycję "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw