Zamknij

Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem. Córka aktora zdradziła płeć dziecka. Będzie wnuk czy wnuczka?

16.09.2021 12:35
Andrzej Grabowski
fot. VIPHOTO/East News

Andrzej Grabowski wkrótce znowu zostanie dziadkiem. Młodsza córka jurora "Tańca z gwiazdami", Katarzyna Grabowska, jest w zaawansowanej ciąży i przygotowuje się do narodzin pierwszego dziecka. Aktorka znana z "M jak miłość" zdradziła płeć oczekiwanej pociechy. 

Andrzej Grabowski rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale skądinąd wiadomo, że gwiazdor "Świata według Kiepskich" ma ostatnio nowy powód do radości. Aktor wkrótce powita na świecie kolejnego wnuka. Jego młodsza córka, aktorka Katarzyna Grabowska, spodziewa się pierwszego dziecka. 30-latka opublikowała zdjęcie, na którym odsłoniła pokaźnych rozmiarów brzuch i zdradziła płeć wyczekiwanego potomka.

Będzie to już trzeci wnuk 69-letniego jurora "Tańca z gwiazdami". Jego starsza córka, Zuzanna Grabowska, która także jest aktorką, w 2012 roku urodziła córkę Hanię, a sześć lat później - Basię. Ojcem dziewczynek, a zarazem zięciem Andrzeja Grabowskiego, jest Paweł Domagała, aktor i piosenkarz znany m.in. z przeboju "Weź nie pytaj". Obie córki serialowego Kiepskiego są owocami jego małżeństwa z krakowską aktorką Anną Tomaszewską - pierwszą żoną, z którą Grabowski rozwiódł się w 2008 roku. 

Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem. Jakiej płci jest dziecko Katarzyny Grabowskiej?

Juror "Dancing with the Stars" może odliczać już dni do narodzin kolejnej wnuczki. Katarzyna Grabowska opublikowała zdjęcie z "ostatniej prostej" i zdradziła, że na świecie pojawi się dziewczynka. 

Córko, gotowa na ostatnią prostą? Damy radę co? - pyta gwiazda "Zakochanych po uszy" pod zdjęciem z ciążowej sesji. 

Ojcem zostanie Damian Kulec - aktor dubbingowy i teatralny. Przyszyli rodzice postanowili dokładnie przygotować się do narodzin dziecka i odbyli kurs w szkole rodzenia. Wypada zatem trzymać kciuki za pomyślne rozwiązanie, a Andrzejowi Grabowskiemu pogratulować kolejnej wnuczki. 

Żebrowska nago w ciąży. Pokazała, jaki miała wtedy cellulit. "Kaczorowska tego nie dźwignie" [FOTO]