Zamknij

Taniec z gwiazdami: Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan rozstaną się po programie?

Judyta Wanicka
20.09.2019 12:14
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan biorą udział w 10. edycji „Tańca z gwiazdami”. Małżeństwo musi rywalizować ze sobą na parkiecie, w dodatku przez nawał obowiązków zawodowych nie ma dla siebie czasu po pracy. Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa, że to trudna sytuacja dla obojga. Czy program zaszkodzi ich związkowi?

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan to kolejna para po Beacie Tadli i Jarosławie Krecie, która otrzymała zaproszenie do „Tańca z gwiazdami”. Historia programu pokazuje, że na parkiecie można znaleźć prawdziwą miłość. Wystarczy przypomnieć sobie związki Marcina Hakiela i Kasi Cichopek, Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego czy Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka. Ale bywa też, że udział w programie stał się gwoździem do trumny związku. Tak było w przypadku Beaty Tadli i Jarosława Kreta oraz Renaty Kaczoruk, którą występy w „Dancing with the stars” poróżniły z Kubą Wojewódzkim.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan rozstaną się przez „Taniec z gwiazdami”?

Nie jest tajemnicą, że „Taniec z gwiazdami” wystawia związki na poważną próbę. Piękne tancerki, przystojni tancerze, do tego ciągłe treningi, stres i rywalizacja. Nic dziwnego, że właśnie wtedy pary postanawiają się rozstać. Czy taki los spotka również Basię Kurdej-Szatan i Rafała Szatana?

Gwiazda „M jak miłość” nie ukrywa, że odkąd razem z mężem zaczęli treningi do programu, mają dla siebie bardzo mało czasu. Gdy spotykają się wieczorami w domu, padają ze zmęczenia i od razu idą spać. Takie sytuacje nie sprzyjają pielęgnowaniu uczucia. Ale Basia Kurdej-Szatan zapewnia, że nikt do nikogo nie ma żalu.

Jesteśmy tak zmęczeni, że po prostu idziemy spać. Rozumiemy się bardzo dobrze, bo oboje bardzo intensywnie pracujemy. Nikt nie wypomina drugiemu, że go nie ma – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”.

Zapytana o to, czy obawia się, że program zachwieje jej małżeństwem z Rafałem Szatanem, odparła:

Nie, myślę, że program nam nie zaszkodzi… Na razie wszystko jest Ok – zapewniła w tabloidzie.

Zagłosuj

Komu kibicujesz w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw