Zamknij

Taniec z gwiazdami: Blanka Lipińska nie wystąpi w show przez problemy zdrowotne. Co dolega pisarce?

Judyta Wanicka
24.04.2020 11:45
Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska nie weźmie udziału w "Tańcu z gwiazdami". Autorka "365 dni" zdradziła, że nie pozwalają jej na to problemy zdrowotne. 

Blanka Lipińska w "Tańcu z gwiazdami"? Wielu fanów kontrowersyjnej pisarki pewnie czeka na to równie niecierpliwie jak na premierę czwartej części "365 dni". Niestety wszystko wskazuje na to, że autorka erotycznych bestsellerów nie weźmie udziału w programie. Ani w kolejnej edycji, ani w żadnej innej. Wszystko przez problemy zdrowotne, które uniemożliwiają jej wykonywanie forsownych akrobacji.

Taniec z gwiazdami: Blanka Lipińska nie wystąpi w programie 

Blanka Lipińska nie ma dobrych wieści dla swoich wielbicieli, którzy chcieliby zobaczyć ją w "Tańcu z gwiazdami". Już wcześniej pisarka odrzuciła propozycję Polsatu i nie pojawiła się w wiosennej edycji. Twierdziła wówczas, że przez kolejne dwa lata zamierza skupić się na produkowaniu filmów. To jednak tylko część prawdy. Blanka Lipińska cierpi z powodu przepukliny kręgosłupa i urazu kolana. Dopóki tego nie wyleczy, żadne pląsy na parkiecie nie wchodzą w grę. 

Chciałam, ale mam kompresyjnie złamane lewe kolano i przepuklinę na odcinku lędźwiowym. Dostałam propozycję, żeby zawalczyć w jednej z federacji, ale musiałam odmówić. Nie dlatego, że nie lubię się bić, bo bardzo lubię. Ale nie pozwala mi na to zdrowie. To jest powód, dla którego ani nie wystąpię w "Tańcu z gwiazdami", ani nie walczę w klatce - powiedziała w rozmowie z Plejadą Blanka Lipińska.

Taniec z gwiazdami 2020 ZAWIESZONY. Kiedy powrócą nowe odcinki programu? [DATA]

Na razie autorce polskiego Greya pozostaje rola prowadzącej reality show "Tylko jeden" w Polsacie. Lipińska stoi na czele grupy zawodników MMA rywalizujących o kontrakt z federacją KSW. Sama przez lata współpracowała z Konfrontacją Sztuk Walki jako promotorka KSW Ring Girls. 

Zagłosuj

Chciałabyś/chciałbyś zobaczyć Blankę Lipińską w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw