Zamknij

Taniec z gwiazdami: Co dalej z programem? Iwona Pavlović o kolejnej edycji show

27.10.2020 15:18
Iwona Pavlović
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Taniec z gwiazdami" to jeden z ulubionych programów polskich widzów. Tegoroczna edycja tanecznego show była jednak prawdziwym wyzwaniem nie tylko dla uczestników, ale przede wszystkim dla producentów. Iwona Pavlović zdradziła, czy i kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków.

"Taniec z gwiazdami" nie zostanie wznowiony? 11. edycja tanecznego show Polsatu napotkała wiele przeszkód w związku z pandemią koronawirusa. Po kilku pierwszych odcinkach, które zostały wyemitowane wiosną, program został wstrzymany ze względu na rosnącą liczbę przypadków zakażeń. Uczestnicy wrócili na parkiet dopiero jesienią, jednak znów nie obyło się bez komplikacji. Część tancerzy i gwiazd musiała zrezygnować z konkursu, ponieważ otrzymali pozytywny wynik testu na COVID-19 lub przebywali w kwarantannie domowej.

Do tej pory kolejne edycje "Tańca z gwiazdami" rozpoczynały się wiosną oraz jesienią. Finał 11. edycji mamy już za sobą. Widzowie zastanawiają się jednak, czy program powróci na antenę Polsatu w wiosennej ramówce. Producenci na ten moment nie zdradzili, jakie mają plany. Swoją opinią o bieżącej sytuacji postanowiła podzielić się jurorka Iwona Pavlović.

Zobacz także:  Julia Wieniawa przegrała w finale TzG, choć tańczy lepiej? Iwona Pavlović komentuje wynik show

Iwona Pavlović ocenia, czy i kiedy zobaczymy kolejną edycję "Tańca z gwiazdami"

Iwona Pavlović również nie wie, kiedy możemy spodziewać się kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Przewiduje jednak, że program nie ruszy ponownie, jeśli sytuacja epidemiologiczna nie zostanie opanowana.

- Patrząc na to, co się dzieje w tej chwili, myślę, że byłoby ryzykowne podejmować decyzję o realizacji kolejnej edycji naszego programu. Myślę, że potrzeba czasu, żeby zobaczyć, czy COVID będzie trwał dłużej, niż myślimy. Myślę, że stacja i produkcja nie chcą sobie pozwolić, żeby kolejna edycja była z takimi przygodami, jak ta - oceniła jurorka w rozmowie z Party.pl.

Przypomnijmy, że 11. edycja programu zakończyła się przedwcześnie. Finał został przesunięty ze względu na nieobecność Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej oraz Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. Obie pary musiały zrezygnować ze względu na podejrzenie zarażenia koronawirusem. W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" zmierzyły się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Choć to Julia zdobyła wyższe noty od jurorów, ostatecznie 11. edycję show wygrała Edyta.