Zamknij

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" pokazała zdjęcia ze ślubu. Fani: "A dzieci kiedy?" [FOTO]

Maciej Friedrich
30.03.2020 10:58
Gwiazda "Tańca z gwiazdami" pokazała zdjęcia ze ślubu. Fani: "A dzieci kiedy?" [FOTO]
fot. Instagram:@ewaszabatin

Ewa Szabatin, tancerka znana między innymi z występów w "Tańcu z gwiazdami", pochwaliła się w sieci zdjęciami ślubnymi. W ten sposób postanowiła podzielić się z fanami radością. Obchodzi czwartą rocznicę ślubu z ukochanym mężem. Internauci nie kryli zachwytu nad ślubną sesją.

"Taniec z gwiazdami" został zawieszony z powodu pandemii koronawirusa. Fani ubolewają z powodu zniknięcia z ramówki Polsatu 11. już edycji tanecznego show emitowanego przez stację. Na pocieszenie zostaje im śledzenie gwiazd programu w mediach społecznościowych.

Wielu celebrytów wykorzystuje czas kwarantanny na spędzenie czasu z rodziną. Tak jest między innymi w przypadku Julii Wieniawy czy Rafała Maseraka. Izolacja w domu to także dobra okazja do pochwalenia się zdjęciami sprzed lat. Ewa Szabatin, tancerka znana z parkietu "Tańca z gwiazdami" postanowiła uczcić czwartą rocznicę ślubu, dzieląc się z fanami zdjęciami z ceremonii. Internauci nie kryli zachwytu nad ślubną sesją.

Taniec z gwiazdami: Ewa Szabatin pokazała zdjęcia ze ślubu

Ewa Szabatin to tancerka doskonale znana fanom "Tańca z gwiazdami". Dwukrotna finalistka Mistrzostw Świata przygodę z programem rozpoczęła w roku 2006, kiedy "Taniec z gwiazdami" emitowany był na antenie TVN. Wzięła udział w trzech edycjach, partnerując Mateuszowi Damięckiemu, Rafałowi Olbrychskiemu i Przemysławowi Sadowskiemu.

Prywatnie Ewa od 4 lat jest szczęśliwą mężatką. 28 marca 2016 roku na Malediwach poślubiła Rubena Barat-Rodriguesa. To właśnie zdjęciami z ceremonii Szabatin pochwaliła się fanom na Instagramie z okazji czwartej rocznicy ślubu.

- Dziś mamy 4 rocznicę ślubu na Malediwach! Świętujemy na krótkim spacerze z dala od ludzi oraz w domu przy winku i dobrym filmie! A za rok wrócimy na Malediwy! - napisała pod opublikowaną galerią.

Fani nie kryli zachwytu nad bajeczną sesją zdjęciową. Dociekliwi wielbiciele dopytywali, kiedy na świecie pojawi się ich dziecko.

- Raczej nie będzie - krótko odpowiedziała Ewa.

Małżonkom życzymy dużo szczęścia i gratulujemy.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF