Zamknij

Taniec z gwiazdami: Iwona Cichosz jest w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek [FOTO]

Judyta Wanicka
23.03.2020 11:34
Iwona Cichosz
fot. Instagram:@PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Iwona Cichosz spodziewa się dziecka. Finalistka "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę na Instagramie i pochwaliła się już sporym brzuszkiem. 

Taniec z gwiazdami: Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz to Miss Świata Głuchych 2016, która wzięła udział w 7. edycji "Tańca z gwiazdami". W parze ze Stefano Terrazzino doszła do finału, tam jednak przegrała z Natalią Szroeder i Janem Klimentem. Po programie w życiu Iwony Cichosz zaszły spore zmiany. We wrześniu wyszła za mąż, a teraz spodziewa się dziecka. Radosną nowinę Miss przekazała na Instagramie, zamieszczając zdjęcie z mężem i wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. 

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy! - napisała Iwona Cichosz.

Iwona Cichosz wzięła ślub. Kim jest jej mąż?

W 2016 roku Iwona Cichosz wystartowała w wyborach Miss Świata Głuchych, w których zdobyła główny tytuł. Poznała swojego obecnego męża, Trullsa Yggesetha, który również nie słyszy. Wybranek Iwony Cichosz jest z pochodzenia Norwegiem. Prowadzi własną firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych. Podobnie jak Iwona aktywnie działa w różnych fundacjach i stowarzyszeniach wspierających osoby głuche. 7 września miał miejsce ślub Iwony Cichosz i Trullsa Yggasetha. Para pobrała się dokładnie w trzecią rocznicę związku.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów: