Zamknij

Taniec z gwiazdami: Iwona Pavlović zaskoczyła nową fryzurą. Fani porównują ją do Cher [FOTO]

12.10.2021 08:32
Iwona Pavlović
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Iwona Pavlović pojawiła się z nową fryzurą w 7. odcinku "Tańca z gwiazdami 12". Szefowa jury przeszła spektakularną metamorfozę i pokazała się z burzą loków na głowie. Jak na fryzurę Pavlović zareagowali widzowie?

Wyniki 7. odcinka "Tańca z gwiazdami 12" w Polsacie wywołały sporo emocji w sieci. Uczestniczka, która odpadła z programu nie cieszyła się zbyt dużą sympatią widzów i od dawna była typowana przez nich do odejścia. Iwona Pavlović podsumowała jej quickstepa dość surowo, stwierdzając, że gwiazda "nie ma drygu do tańca".

Jednak we wczorajszym odcinku oczy wszystkich były zwrócone właśnie na Iwonę Pavlović. Słynna "Czarna Mamba", która od początku tanecznego show uchodzi za szefową jury, przeszła spektakularną metamorfozę u fryzjera i pojawiła się w programie z czarnymi lokami. Nowa fryzura Pavlović w "Tańcu z gwiazdami" wywołała nie tylko zachwyty wśród obecnych w studiu gwiazd, ale także w sieci, gdzie widzowie żywo komentowali odmieniony wygląd jurorki.

Taniec z gwiazdami 12: Iwona Pavlović w nowej fryzurze z loków 

Iwona Pavlović zafundowała sobie ciekawą odmianę po latach pokazywania się w prostych włosach z grzywką. Gwiazda jury wkroczyła na salę w burzy drobnych loczków na głowie, oczywiście czarnych, bo koloru, od czasu krytykowanego eksperymentu z blondem, wolała już nie ruszać. 

Co ciekawe, nowa fryzura Iwony Pavlović nie jest efektem doczepienia pasm czy po prostu peruką, lecz są to jej prawdziwe włosy. Jurorka nie bez powodu na wejściu została powitana fragmentem piosenki Shakiry, z którą kojarzy się jej egzotyczny look. Ale widzowie mają chyba trafniejsze porównania, bo w komentarzach piszą, że Pavlović wygląda Cher. I trudno się z tym nie zgodzić! 

Świetnie wygląda! Odmłodziła ją ta fryzura - komentują na Instagramie internauci. 

WOW, ale czad! 

Mega wygląda w tych włosach!

Iwona Pavlović najwyraźniej też jest zadowolona z efektu. Miejmy nadzieję, że tak szybko nie pozbędzie się swoich afroloczków. 

Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z przeszłości: "Pani jest jak wino" [FOTO]

EN_01497136_0140
fot. Pawel Wodzynski/East News
EN_01497136_0019
fot. TRICOLORS/East News
EN_01497136_1274
fot. VIPHOTO/East News
EN_01497136_0087
fot. TRICOLORS/East News