Zamknij

Taniec z gwiazdami: Iza Małysz zachwyca metamorfozą. Internauci osłupieli na jej widok [FOTO]

30.07.2021 13:34
Adam Małysz i Izabela Małysz
fot. Instagram:@izamalysz

Izabela Małysz wystąpi w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. Żona Adama Małysza poddała się metamorfozie przed oficjalną sesją i wygląda teraz bosko! Fani programu wprost nie mogą oderwać od niej oczu. 

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Będzie to już 12. edycja "Dancing with the Stars" - programu, w którym celebryci pod okiem zawodowych tancerzy walczą o Kryształową Kulę. Wiemy już, jak wygląda pełna lista uczestników "Tańca z gwizdami 12", którego premiera odbędzie się jeszcze w te wakacje. Polsat przesunął show z jesieni i jak poinformowała Iwona Pavlović, pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" zostanie wyemitowany już 30 sierpnia

Wśród gwiazd biorących dział w programie pojawiło się kilka popularnych postaci, m.in. Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba i Denis Urubko, ale stali widzowie programu nie kryją niezadowolenia. W sieci huczy od negatywnych komentarzy na temat składu 12. edycji, wytykających produkcji zapraszanie osób szerzej nieznanych, o wątpliwej renomie lub niemających na koncie żadnych istotnych dokonań, które czyniłby ich godnym miana gwiazd. 

Taniec z gwiazdami: internauci miażdżą skład nowej edycji. "Zrobiliście sobie jaja z fanów"

Taniec z gwiazdami: Izabela Małysz przeszła spektakularną metamorfozę

Do premiery zostało już niewiele czasu. Gwiazdy przygotowują się do występów pod okiem doświadczonych trenerów, a także biorą udział w sesjach zdjęciowych do czołówki programu. Na profilu "Tańca z gwiazdami" można śledzić materiały zza kulis, a w nich metamorfozy zaproszonych celebrytów.

Spore wrażenie robi przemiana Izabeli Małysz. Żona Adama Małysza pozowała w taneczny strój, który wyeksponował jej bardzo zgrabne nogi. Profesjonalny makijaż i nowa fryzura sprawiły, że mama uroczej Karoliny Małysz prezentowała się wprost oszałamiająco! 

W sieci sypią się komplementy pod adresem odmienionej żony mistrza z Wisły. Niektórzy zastanawiają się, jak Izabela Małysz poradzi sobie na parkiecie - będzie w czołówce najlepiej tańczących, czy może okaże się drugą Justyną Żyłą, nad którą zarówno jurorzy, jak i taneczny partner załamywali ręce. Jedno jest jednak pewne - za wygląd Izie Małysz należy się komplet dziesiątek. Zobaczcie, jak żona Adama wygląda po metamorfozie. 

Izabela Janachowska wraca do "Tańca z Gwiazdami". Zadebiutuje w nowej roli

im1
fot. Instastories:@tanieczgwiazdami
malysziza4
fot. Instastories:@tanieczgwiazdami
izamalysz3
fot. Instastories:@tanieczgwiazdami
malysziza2
fot. Instastories:@tanieczgwiazdami