Zamknij

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa ma nowe przezwisko. Tak nazywa ją Stefano Terazzino

Maciej Friedrich
03.03.2020 14:18
Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa ma nowe przezwisko. Tak nazywa ją Stefano Terazzino
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa ciężko ćwiczy, by dobrze wypaść w "Tańcu z gwiazdami". Trener aktorki, Stefano Terazzino, zdradził, jaki przydomek nadał tanecznej partnerce. W sieci opublikował także film z treningu.

11. edycja "Tańca z gwiazdami" rozpocznie się już w piątek 6 marca. Producenci po raz kolejny postawili na uczestników, którzy mają przyciągnąć widzów przed ekrany. Na parkiecie swoich sił spróbują między innymi Anna Karwan, Bogdan Kalus i Tomasz Oświęcimski. Jednak za największą gwiazdę tegorocznej edycji uznawana jest gwiazda "Rodzinki.pl" Julia Wieniawa.

Zdaniem wielu osób to właśnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. Jej tanecznym partnerem jest Stefano Terazzino. Włoski tancerz dwukrotnie doprowadzał swoje partnerki do zwycięstwa, wygrywał program u boku Kingi Rusin i Agaty Kuleszy.

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa zyskała nowe przezwisko. Jak nazywa ją Stefano Terazzino?

Julia Wieniawa nie próżnuje i ciężko trenuje, by wypaść w "Tańcu z gwiazdami" jak najlepiej. Choć narzekała na bardzo ciężkie treningi, wydaje się być bardzo zaangażowana w taneczną rywalizację.

Zaangażowanie aktorki wyraźnie widać na krótkim filmiku z treningu, który na swoim profilu na Instagramie opublikował Stefano Terazzino. Przy okazji tancerz zdradził, jaki przydomek zyskała Wieniawa. Najwyraźniej idzie jej bardzo dobrze, ponieważ Stefano nazywa ją "małą petardą".

- Dzień jak co dzień. Trening z moją petardina piccolina - napisał Terazzino.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy komplementujących taneczną parę. Fani życzyli Julii i Stefano sukcesów na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

- Ooo super, Julka ma talent! Pasujecie do siebie.

- Czuję, że to będzie najlepsza uczestniczka wszech edycji! - czytamy.

Też uważacie, że Julia zwycięstwo ma w kieszeni?

 Gwiazdor "Rancza" miał zawał. Szczere wyznanie aktora

Zagłosuj

Myślisz, że Julia Wieniawa wygra "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF