Zamknij

„Taniec z gwiazdami”: Justyna Żyła odejdzie z programu? Jest komentarz

Redakcja
07.03.2019 12:29
„Taniec z gwiazdami”: Justyna Żyła odejdzie z programu? Jest komentarz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Występ Justyny Żyły w „Tańcu z gwiazdami” nie rozpoczął się sukcesem. Była żona Piotra Żyły została mocno skrytykowana. Pojawiły się informacje, że postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w programie. W wywiadzie skomentowała te doniesienia.

9. Edycja „Tańca z gwiazdami” ruszyła, a gwiazdy i ich taneczni partnerzy po raz pierwszy zaprezentowali się na parkiecie. W nowej edycji obsada jest bardzo zróżnicowana, taneczny talent próbują odkryć między innymi: Agnieszka Radwańska, Czadoman czy Jakub Kucner. Głośno było także o udziale w show Justyny Żyły, byłej żony skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Wiele osób zarzucało jej próbę wybicia się na rozstaniu z mężem i robienie z siebie celebrytki „na siłę”. Tymczasem Justyna niezrażona pojawiła się w programie i wykonała pierwszy taniec u boku Tomasza Barańskiego.

ZOBACZ: "Taniec z gwiazdami": kto z kim tańczy? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Niestety, debiutancki występ Żyły został oceniony bardzo surowo. Szczególnie Iwona Pavlović była załamana jej umiejętnościami i nie szczędziła słów krytyki. Słowa jurorki były tak dosadne, że spotkały się z reakcją Beaty Tyszkiewicz, a i sama zainteresowana nie ukrywała, że było jej przykro. W mediach pojawiły się informacje, że po nieudanym debiucie Żyła planuje wycofanie się z dalszego udziału w „Tańcu z gwiazdami”.

Justyna Żyła rezygnuje z Tańca z gwiazdami?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła zrezygnuje z „Tańca z gwiazdami”?

W rozmowie z portalem Interia Justyna Żyła wyznała, że razem z partnerem ostro trenowali i powodem słabej dyspozycji był wyłącznie stres.

– To nie tak, że my tu leżeliśmy cały miesiąc i nic nie robiliśmy, bo ja na przykład zaczynałam od podstaw i musiałam się wszystkiego nauczyć. Wyszło, jak wyszło, nie obyło się bez pomyłek, ale to jest też nauczka na przyszłość, żeby tańczyć i się tym tańcem bawić, a nie tylko spinać się, żeby nie pomylić kroków.

Jednocześnie zapytana, czy negatywne komentarze mają na nią zły wpływ, podkreśliła, że wiele osób ją wspiera i ma zamiar wypaść lepiej w kolejnym odcinku.

– Tutaj mam tak dzielnie wspierającą ekipę, że mam nadzieję, że w następnym odcinku będzie dużo, dużo lepiej.

Informacja o rezygnacji Justyny z „Tańca z gwiazdami” to prawdopodobnie jedynie plotka. Kto wie, może w kolejnym odcinku „Tańca z gwiazdami” Iwona Pavlović mocno się zdziwi. A co Wy sądzicie? Czy Żyła dobrze robi, próbując swoich sił po tak mocnej krytyce?

Zagłosuj

Czy Justyna Żyła powinna pozostać w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/interia.pl/MF