Zamknij

Taniec z gwiazdami: Katarzyna Krupa została mamą. Pokazała zdjęcie i zdradziła imię dziecka [FOTO]

09.12.2021 07:52
Katarzyna Krupa
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Katarzyna Krupa, tancerka znana z udziału w "Tańcu z gwiazdami", została mamą. W mediach społecznościowych pokazała urocze zdjęcie i zdradziła płeć oraz imię pociechy.

" Taniec z gwiazdami" to program, który podbija serca widzów już drugiej krajowej stacji. Taneczne show, w którym znane postacie w parze z profesjonalistami szlifują swoje umiejętności i prezentują się przed jury i widzami, zadebiutowało w 2005 roku w Polsacie. Po sześciu latach zniknęło z anteny, aby w 2014 powrócić jako program TVN. Niezmiennie jednak uznawany jest za jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Wielokrotnie uczestnicy okazywali się bardzo zdolni, a taniec stawał się ich nową pasją, czego doskonałym przykładem jest Katarzyna Cichopek.

Taneczne show pozwalało także na pokazanie tancerzy i tancerek, którzy niejednokrotnie za sprawą występów dołączali do grona celebrytów. Doskonale znany z parkietu "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment w 2021 roku dołączył do jury "Mam talent!". Dużą sympatią widzów cieszyła się także Katarzyna Krupa, taneczna partnerka między innymi Marcina Urbasia. Przez pewien czas mogliśmy oglądać ją nawet jako pogodynkę w "Dzień Dobry TVN", zniknęła jednak z ekranów. W listopadzie 2021 poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Taniec z gwiazdami: Katarzyna Krupa urodziła. Tancerka pokazała zdjęcie dziecka

Katarzyna Krupa w mediach społecznościowych poinformowała, że spodziewa się dziecka, a w ciążę zaszła dzięki metodzie in vitro. Nawiązała wtedy do krzywdzących kobiety decyzji rządu.

- Trzymajcie kciuki, ruszam w nieznane. W smutnym czasie, czasie chorych rządów, niezrozumiałych decyzji małych i zakompleksionych ludzi, którzy chcą decydować o nas i za nas (...) Za kilka dni przywitam synka, wiecie, takiego z bruzdą na czole, jak twierdzą niektórzy w Polsce (...) Myślę ciepło o wszystkich kobietach homo i heteroseksualnych oraz ich rodzinach. Trzymam kciuki za tych, którzy chcą i mogą, chcą i nie mogą, mogą i nie chcą. Trzymam kciuki za tych, którym się udało i tym, którym się nie udało, ten ból też poznałam - pisała wtedy.

W środę, 8 grudnia 2021 roku Krupa podzieliła się z fanami radosną nowiną. Jej ukochany synek Hugo przyszedł już na świat.

- Cześć. Mam na imię Hugo i odwróciłem świat mojej mamy do góry nogami. Dziękuję wszystkim za masę życzliwych wiadomości i słów wsparcia! - napisała pod uroczym zdjęciem, na którym widać maleńkie stópki chłopczyka.

Pod wpisem tancerki zaroiło się od komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami, do których oczywiście się przyłączamy.