Zamknij

Taniec z gwiazdami: Magda Bereda to druga Justyna Żyła? Szczerze wyznała: "Jestem beznadziejna"

Judyta Wanicka
01.10.2019 17:30
Magda Bereda i Kamil Kuroczko
fot. VIPHOTO/East News

Magda Bereda jest jedną z uczestniczek 10. edycji "Tańca z gazdami". Śpiewająca gwiazda YouTube'a na razie nie należy do czołówki najlepiej tańczących celebrytów. Po ostatnim nieudanym występie internauci porównali ją do Justyny Żyły. Wokalistka szczerze odniosła się do hejtu na Instagramie.

Magda Bereda nie umie tańczyć? Tak przynajmniej twierdzą internauci, którzy od trzech tygodni śledzą jej popisy w "Tańcu z gwiazdami". Ostatni występ, delikatnie mówiąc, nie należał do udanych. 23-latka tańcząca w duecie z Kamilem Kuroczko słabo wypadła w rumbie. Iwona Pavlović stwierdziła, że piosenkarka tańczy coraz gorzej. Para otrzymał najmniej punktów ze wszystkich uczestników.

Magda Bereda szczere o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami"

Po hejcie, jaki wylał się na Magdę Berdę po piątkowym "Tańcu z gwiazdami", celebrytka opublikowała obszerny post na Instagramie. Youtuberka wyznała, że krytyczne opinie mocno ją dotknęły, a każda porażka na parkocie wywołuje u niej silne emocje.

Przyznaję się - tak. Każdy komentarz mną wstrząsa po tak emocjonującym wieczorze. Po każdym odcinku mam wyrzuty sumienia, że chyba nie powinnam tu być... Wczoraj mieliśmy ciężkie nagrywki materiałów do 4. odcinka. Ciężkie, ale jestem za nie ogromnie wdzięczna całej ekipie tego programu. W końcu odważyłam się głośno powiedzieć, że też się przejmuję, że też płaczę i też mam gorsze dni. Nie udawać, że zniosę wszystko. Nie tłumaczyć się. I tak, boję się tego, że mojego marzenia o tańcu nie da się spełnić. Że nie dam rady - wyznała.

Magda Bereda nie ukrywa, że jej umiejętności taneczne wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Stwierdziła nawet, że w tańcu jest beznadziejna i czasami ma wyrzuty sumienia, że wciąż tańczy w programie podczas gdy zdolniejsi uczestnicy muszą opuścić show. Ale nie chce się poddawać. Pragnie walczyć dalej, by nie zawieść fanów, którzy cały czas mocno ją wspierają.

I wiecie co? Nie umiem teraz tańczyć. Jestem beznadziejna w tym. I jestem zwykłym człowiekiem, który też czasem ma dość. Tylko, że mam obok siebie ludzi, dzięki którym łatwiej mi wstać. Głosujecie na maxa. Dzięki Wam jesteśmy dalej w programie. Dzięki Wam mam szansę przechodzić przez ciemny las, w którym każdego dnia przebija się malutki promyk słońca. Mam wobec Was duży dług wdzięczności, dlatego walczę dalej. I mimo tego, że cholernie boję się, że już więcej nie potrafię z siebie dać, to będę ryczeć, ale nie powiem teraz „nie”. Bo jestem tu i dzieje się teraz. Ściskam mocno wszystkich! - czytamy we wpisie Magdy Beredy.

RadioZET.pl/jw