Zamknij

Taniec z gwiazdami: Marcin Bosak opuścił program. Dlaczego zrezygnował z udziału?

11.08.2020 10:34
Marcon Bosak w "Tańcu z gwiazdami"
fot. Piotr Molecki/East News

Marcin Bosak nie wystąpi jesienią w "Tańcu z gwiazdami 11". Aktor znany z "M jak miłość" oficjalnie zrezygnował z udziału i pożegnał się z widzami. Jak jest powód odejścia Marcina Bosaka z "Dancing with the Stars"?

Marcin Bosak zrezygnował z dalszego udziału w "Tańca z gwiazdami". Aktor znany z roli Kamila Gryca w "M jak miłość" opublikował oficjalne pożegnania w mediach społecznościowych i wyjawił powody swojej decyzji. Dlaczego Marcin Bosak odszedł z "Dancing with the Stars"? Powód okazuje się prozaiczny i nie ma nic wspólnego z plotkami, według których aktor postanowił opuścić show z powodu Julii Wieniawy.

O odejściu Marcina Bosaka z "Tańca z gwiazdami" głośno jest już od jakiegoś czasu. Tabloidy usiłowały dociec przyczyny, dla której popularny gwiazdor porzucił lukratywną posadę w tanecznym show. Krążyły słuchy, że Marcin Bosak odszedł po tym jak dowiedział się, jaką stawkę wynegocjowała Julia Wieniawa. Nie jest tajemnicą, że Polsat zabiegał o aktorkę od dłuższego czasu, a przynętą miało być rekordowe wynagrodzenie za odcinek. Według tabloidów zarobki Wieniawy w "Tańcu z gwiazdami" mają znacznie przewyższać kwoty innych uczestników. Marcin Bosak miał być z tego powodu mocno niezadowolony. A jak sprawa wygląda w rzeczywistości?

Taniec z gwiazdami: Wielki powrót 11. edycji programu. Kto zatańczy?

Taniec z gwiazdami: Marcin Bosak nie wróci do programu

Marcin Bosak wyjaśnił na Instagramie, dlaczego nie pojawi się w kontynuacji "Tańca z gwiazdami", która rusza 4 września. Przy okazji aktor odniósł się do nieprawdziwych informacji. 

Dzień dobry. Po długim czasie niezwykle intensywnej aktywności zawodowej (za co jestem wdzięczny), mam pierwszy od dawna wolny dzień. Czas na zwolnienie rytmu, przemyślenia, refleksje i zamknięcie niedokończonych wątków. To jeden z nich - "Taniec z gwiazdami". Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem, jak złożone historie mogą tworzyć kreatorzy plotek z Pudelka, śpieszę z wyjaśnieniem, dlaczego podjąłem taką decyzję - czytamy we wpisie aktora. 

Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie - napisał  Marcin Bosak i podziękował tanecznej partnerce, siostrze i ukochanej Marii Dębskiej. 

Uczestnikom i fanom programu życzę dobrej zabawy, a Pudelkowi, lepszych informatorów i rzetelniejszego dziennikarstwa, choć mam obawy, że pracownicy Pudelka nie dostaną nigdy tej szansy - dociął znanemu portalowi gwiazdor "M jak miłość". 

Posłuchaj podcastu