Zamknij

Taniec z gwiazdami 11: uczestnicy chronią się przed koronawirusem. Marcin Bosak pokazał zdjęcie z próby

Maciej Friedrich
13.03.2020 13:37
Taniec z gwiazdami 11: uczestnicy chronią się przed koronawirusem. Marcin Bosak pokazał zdjęcie z próby
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Marcin Bosak, jeden z uczestników "Tańca z gwiazdami 11", pokazał zdjęcie z prób do programu. Tancerze ćwiczą w maseczkach, które mają chronić przed koronawirusem. Aktor zaapelował do fanów o odpowiedzialne zachowanie.

"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny emocjonuje widzów. W 11. już edycji tanecznego show emitowanego przez Polsat na parkiecie walczą między innymi Julia Wieniawa, Marcin Bosak, Anna Karwan i Tomasz Oświecimski. Niestety tegoroczna edycja okazała się być wyjątkowa w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Zagrożenia rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem nie wolno bagatelizować. Tego samego zdania są także producenci "Tańca z gwiazdami". Stacja zadecydowała, że odcinek programu 13 marca odbędzie się bez udziału publiczności. To jednak nie jedyny sposób, w jaki chronione jest zdrowie gwiazd i ich tanecznych partnerów i partnerek.

Taniec z gwiazdami 11: Marcin Bosak tańczy w maseczce. Pokazał zdjęcie z planu

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" trenują przed 2. odcinkiem programu. Znany z "M jak Miłość" Marcin Bosak podzielił się z fanami zdjęciem z próby na planie show. Razem z tancerką Wiktorią Omyłą pozuje na nim w maseczkach ochronnych. Aktor zaapelował do fanów o rozsądek i prosił, by stosowali się do zaleceń służb medycznych.

- "Taniec z gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności. Dzisiejsza próba odbywa się przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności. Potraktujmy poważnie zalecenia władz i zastosujmy się do nich. Bądźmy odpowiedzialni - podsumował.

Bosak to nie jedyny uczestnik "Tańca z gwiazdami", który bardzo przejął się kryzysową sytuacją. Przerażenia pandemią koronawirusa nie ukrywała także Julia Wieniawa.

-  Uważajmy na siebie. Z tego co słyszałam, powinniśmy pić ciepłe napoje, unikać zimnych i będzie dobrze. Nie siejmy paniki, uważajmy na siebie i swoich bliskich. Pilnujmy siebie nawzajem i będzie w porządku - pocieszała fanów aktorka.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF