Zamknij

Taniec z gwiazdami: Nicole Bogdanowicz pożegnała się z programem

18.09.2020 22:04
Nicole Bogdanowicz
fot. Viphoto/ East News

Za nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami". Tym razem pary zatańczyły w rytm najpopularniejszych, polskich, filmowych hitów. Z programem pożegnali się Nicole Bogdanowicz  i Kamil Kuroczko.

"Taniec z gwiazdami" na dobre rozgościł się w jesiennej ramówce Polsatu. W piątkowym odcinku pary zatańczyły do najpopularniejszych polskich, filmowych hitów. Jak co tydzień z programem musiała pożegnać się jedna para. Tym razem z "Tańca z gwiazdami" odpadli Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko.

Taniec z gwiazdami: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko. Jak poradziły sobie pozostałe pary?

Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa zatańczyli Quickstepa do piosenki "co ty tutaj robisz". "Zabawa była świetna i wszystko było w tempie" - podkreślił Michał Malitowski. "Pilnuj ramy" - dodała Iwona Pavlović. Para zdobyła 17 punktów.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak zatańczyli rumbę do piosenki "Szukaj mnie" z filmu "Kogel-Mogel". "Bardzo starasz się, ale więcej ruchu w biodrach by się przydało" - powiedział Michał Malitowski. "Ładne przeprosty" - dodała Pavlović. Para zdobyła 22 punkty.

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke zatańczyli Fokstrota do piosenki z filmu "Śniadanie do łóżka". "W twoim tańcu było kilka kruchych momentów, ale ostatecznie było to bardzo ładne śniadanie" - powiedziała Iwona Pavlović. "Bardzo pięknie zatańczyliście" - dodał Andrzej Grabowski. Para zdobyła 21 punktów.

Sambę do piosenki z filmu "Porady na zdrady" zatańczyli Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. "Mikołaj, to była awaria pupy" - skrytykował Michał Malitowski, "to była katastrofa" - dodała Iwona Pavlović. Para otrzymała jedynie 12 punktów.

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu z filmu "365 dni". "Wasz film mogłabym oglądać 365 razy co najmniej" - pochwaliła Iwona Pavlović. Para zdobyła 28 punktów.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zatańczyli charlestona z filmu "Vabank". "Ten taniec zasługuje na Oscara" - zachwycał się Andrzej Grabowski. Para zdobyła 28 punktów.

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko zatańczyli walca angielskiego do piosenki "Dwa serduszka" z filmu "Zimna wojna". "Dla mnie najważniejszy jest postęp. Piękny walc, robisz postęp" - skomentował Michał Malitowski. Para zdobyła 20 punktów.

Ania Karwan i Jan Kliment tańczyli rumbę do piosenki z filmu "Wkręceni". Ich taniec zachwycił jurorów, którzy przyznali parze aż 30 punktów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl