Zamknij

Taniec z gwiazdami: gwiazda "Przyjaciółek" zatańczy w programie?

Maciej Friedrich
13.01.2020 12:23
Taniec z gwiazdami: gwiazda "Przyjaciółek" zatańczy w programie?
fot. TRICOLORS/East News

Fani "Tańca z gwiazdami" niecierpliwie wyczekują 11. edycji tanecznego show. Pojawiły się już pierwsze informacje na temat celebrytów, którzy będą próbowali swoich sił na tanecznym parkiecie. Według medialnych doniesień kolejną uczestniczką została gwiazda serialu "Przyjaciółki".

"Taniec z gwiazdami" wzbudza ogromne emocje i jest jednym z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie Polsatu. Widzowie uwielbiają śledzić rywalizację celebrytów, którzy rozwijają i konfrontują swoje taneczne umiejętności.

Jak przed każdą nową edycją, fani z niecierpliwością wyczekują informacji na temat gwiazd, które zostaną zaproszone do programu. Potwierdzony został występ Anny Karwan, głośno komentuje się także udział Julii Wieniawy i Beaty Kozidrak. Pojawiły się także plotki, że w programie pojawią się Sara Boruc i Ronnie Ferrari. Teraz do listy potencjalnych uczestników dołączyła jedna z gwiazd serialu "Przyjaciółki".

Taniec z gwiazdami: Nicole Bogdanowicz wystąpi w programie?

Jak informuje "Super Express", kolejną uczestniczką "Tańca z gwiazdami 11" miała zostać Nicole Bogdanowicz, doskonale znana widzom z roli Julki w serialu "Przyjaciółki". 22-letnia aktorka ma bardzo się cieszyć z zaproszenia do programu.

- Nicole weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami". Nigdy wcześniej nie miała żadnych lekcji tańca, ale lubi tańczyć tylko dla siebie. Zdecydowała się na tę propozycję, bo liczy, że dzięki tańcowi odkryje w sobie nutkę kobiecości i że będzie to przygoda jej życia i fajna zabawa przy okazji - miała poinformować "Super Express" osoba związana z produkcją show.

Chcielibyście zobaczyć Nicole na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyś zobaczyć Nicole w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF