Zamknij

Taniec z gwiazdami: Ola Jordan pokazała córkę. Jak ma na imię dziecko jurorki?

Judyta Wanicka
31.03.2020 15:36
Taniec z gwiazdami: Ola Jordan pokazała córkę. Jak ma na imię dziecko jurorki?
fot. Instagram:@olajordan

Ola Jordan miesiąc temu urodziła pierwsze dziecko. Jurorka "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się pierwszym zdjęciem córki na Instagramie. Zdradziła także, jakie imię otrzymała dziewczynka. 

Ola Jordan z "Tańca z gwiazdami" pod koniec lutego została mamą. Jurorka na czas ciąży zrobiła sobie przerwę od show Polsatu i skupiła się na sprawach macierzyńskich. Ostatnio pochwaliła się pierwszym zdjęciem nowo narodzonej córki na okładce brytyjskiego "Hello Magazine". W wywiadzie tancerka i jej mąż, James Jordan, opowiedzieli o blaskach i cieniach rodzicielstwa oraz ujawnili imię córki. 

Taniec z gwiazdami: Ola Jordan zdradziła imię córki

Miesiąc po porodzie jurorka programu "Taniec z gwiazdami" zdradziła, jak nazwała swoje pierwsze dziecko. Okazuje się, że tancerka i jej mąż zdecydowali się na uniwersalne imię, które będzie łatwe do wymówienia zarówno dla Polaków, jak i Brytyjczyków. Córka Oli Jordan otrzymała imię Ella. Świeżo upieczona mama nie posiada się ze szczęścia. 

To niesamowite i przytłaczające jednocześnie. Chcieliśmy tego od tak dawna. Mieliśmy cudowne życie, ale dziecko sprawia, że czujemy się szczęśliwsi niż kiedykolwiek - wyznała w "Hello Magazine" jurorka. 

Ola dała mi najcenniejszy dar. To całkowicie zmieniło moje postrzeganie świata - podkreślił mąż tancerki i dodał, że Ella pojawiła się na świecie w trudnym dla niego czasie.

Dwa tygodnie po narodzinach dziewczynki ojciec Jamesa trafił do szpitala, gdzie walczył o życie. Ostatecznie wszystko ułożyło się pomyślnie i wygląda na to, że wkrótce dziadek będzie mógł przywitać się z długo wyczekiwaną wnuczką. 

Zagłosuj

Podoba ci się imię córki Oli Jordan?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw