Zamknij

Taniec z gwiazdami: Polsat skraca 11. edycję programu. Finał w najbliższy piątek

20.10.2020 12:19
Taniec z gwiazdami
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

"Taniec z gwiazdami" nabrał rozpędu. Telewizja Polsat ze względu na pandemię koronawirusa podjęła decyzję o przyspieszeniu 11. edycji programu. Finał tanecznego show widzowie zobaczą już w najbliższy piątek.

"Taniec z gwiazdami" przyspieszył. Ze względu na pandemię koronawirusa telewizja Polsat podjęła decyzję o skróceniu 11. edycji. Finał programu widzowie zobaczą już w najbliższy piątek. Według pierwotnego planu finał tanecznego show miał odbyć się w piątek, 30 października.

Ze względu na trudności związane z pandemią koronawirusa, finał programu widzowie zobaczą w najbliższy piątek.

Taniec z gwiazdami: Polsat skraca 11. edycję programu. Finał show już w ten piątek

"W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie. W dziewiątym odcinku 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (numeracja uwzględnia pierwsze dwa odcinki nadane wiosną - przyp. red.) miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli Sylwia Lipka i Rafał Maserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka" - informuje biuro prasowe Telewizji Polsat w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Warto podkreślić, że taneczna para: Sylwia Lipka i Rafał Maserak  zarazili się koronawirusem i aktualnie przebywają na kwarantannie. W finale tanecznego show zmierzą się dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

11. edycja "Tańca z gwiazdami" rozpoczęła się w marcu tego roku, jednak ze względu na wybuch pandemii koronawirusa, została przerwana. Na antenę Polsatu program ponownie wrócił we wrześniu tego roku.

RadioZet.pl