Zamknij

Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba miała wypadek na planie programu. "Pękło mi jedno żebro"

14.09.2021 11:38
Sylwia Bomba
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Sylwia Bomba doznała wypadku podczas przygotowań do 3. odcinka "Tańca z gwiazdami". Gwiazda "Goggleboxa" zdradziła, że gdy ćwiczyła kolejny układ choreograficzny, pękły jej żebra.

Sylwia Bomba bierze udział w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Komentatorka "Goggleboxa" podczas przygotowań do 3. odcinka doznała poważnego wypadku. W rozmowie z serwisem Pomponik.pl zdradziła, że ma pęknięte żebra.

Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba miała wypadek na planie programu. "Pękło mi jedno żebro"

"Ćwiczyliśmy podnoszenie i pękło mi jedno żebro. Na początku myśleliśmy, że jest to jedno żebro, bo tak wczoraj lekarz stwierdził, ale dzisiaj, jak pojechaliśmy na kolejną wizytę, okazało się, że są to dwa żebra" - powiedziała Sylwia Bomba.

Gwiazda "Goggleboxa" zdradziła, że ból jest bardzo dokuczliwy.

"Fizjoterapeuta powiedział, że jest to najbardziej dokuczliwy ból ze wszystkich kontuzji, bo z tym się nie da nic zrobić. Po prostu musi się zrosnąć" - powiedziała Sylwia.

Mimo sporego bólu Sylwia Bomba powiedziała, że nie podda się i będzie kontynuować przygodę w programie.

"Ja się nie poddaję, to tylko żebra. Oczywiście boli mnie, nie mogę czegoś zrobić, nie możemy zrobić paru wychyleń, bo wtedy chyba połamie mi Jacek Jeschke kolejne żebra" - podsumowała Bomba. Kibicujecie Sylwii w tanecznym show?