Zamknij

Taniec z gwiazdami: Sylwia Madeńska miała wypadek. Trafiła na szpitalny oddział ratunkowy

Judyta Wanicka
26.03.2020 20:41
Sylwia Madeńska
fot. Piotr Molecki/East News

Sylwia Madeńska z "Tańca z gwiazdami" trafiła do szpitala. Tancerka miała wypadek, w wyniku którego doznała poważnego urazu stopy. Co dalej z jej udziałem w show? 

Sylwia Madeńska to zwyciężczyni reality show "Love Island. Wyspa Miłości", która występuje w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Debiutująca w show tancerka ma za sobą dwa udane występy z ukochanym Mikołajem Jędruszczakiem. Niestety program został przerwany ze względu na epidemię koronawirusa i powróci na antenę dopiero jesienią. Sylwia Madeńska postanowiła wykorzystać przerwę do wzmocnienia kondycji. Pech chciał, że podczas ostatniego treningu nabawiał się paskudnego urazu.

Taniec z gwiazdami: Sylwia Madeńska miała wypadek

Sylwia Madeńska zamieściła niepokojące zdjęcie, na którym widać stopę w gipsie. Okazuje, że gwiazda "Love Island" źle stanęła na schodach i doznała złamania w obrębie stawu skokowego.

Człowiek chciał być fit, ale chyba trochę przesadził. Niestety, mam złamanie w stawie skokowym. Cały dzień spędziłam na SOR-ze. Stało się to podczas biegania, bo stanęłam krzywo na schodach - wyjaśniała na Instastory. 

sm
fot. Instastory:@sylwia_madenska

Gwiazda udała się z bolesną kostką do ortopedy. Lekarz początkowo nie dopatrzył się poważniejszej kontuzji. Dopiero po badaniu RTG okazało się, że tancerkę czeka założenie gipsu. 

Ortopeda jak zobaczył moją kostkę i opuchliznę, to powiedział, że to nic złego. Zostałam skierowana na rentgen i niestety wyszło złamanie kości bocznej stawu skokowegoGips wstępnie jest założony na 4-6 tygodni. Staram się nie załamywać. Jakoś to będzie. W domu mam prywatnego opiekuna, więc jakoś sobie poradzę - pocieszała się Madeńska.

Po zdjęciu usztywnienia gwiazda "Dancing with the Stars" zapewne będzie musiała przejść rehabilitację. Na szczęście do kolejnego odcinka show zostało mnóstwo czasu, więc dalszy udział Sylwii raczej nie jest zagrożony. 

Zagłosuj

Kibicujesz Sylwii Madeńskiej i Mikołajowi Jędruszczakowi w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pl