Zamknij

Taniec z gwiazdami: Sylwia Madeńska schudła 8 kg w 3 miesiące. Nowa figura robi wrażenie [FOTO]

Judyta Wanicka
02.03.2020 16:43
Sylwia Madeńska
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Sylwia Madeńska z "Love Island" schudła 8 kg w trzy miesiące. Nowa tancerka "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się efektem metamorfozy na Instagramie.

Sylwia Madeńska schudła przed "Tańcem z gwiazdami". Zwyciężczyni reality show "Love Island. Wyspa Miłości" już w najbliższy piątek zaprezentuje się na parkiecie szczuplejsza o kilka kilogramów. Partnerował jej będzie Mikołaj Jędruszczak, z którym związała się w programie "Love Island". Sylwia wystąpi w roli tancerki, dlatego musiała zadbać o formę. Efektem jest utrata wagi i rewelacyjna sylwetka. Gwiazda "Love Island" pochwaliła się zdjęciami sprzed i po metamorfozie.

Taniec z gwiazdami: Sylwia Madeńska schudła przed programem

Sylwia Madeńska w "Love Island" zachwycała zgrabną figurą, ale - jak sama przyznaje - zawsze preferowała kobiece kształty. Mimo wszystko przed "Tańcem z gwiazdami" postanowiła zarzucić parę kilogramów. Udało jej się to wyśmienicie. Raptem w trzy miesiące schudła 8 kg! Na Instagramie zdradziła, jak tego dokonała.

-8 kg w 3 miesiące, czy to możliwe?! Zawsze byłam dziewczyną o kobiecych kształtach i nadal taka pozostanę. Zawsze chciałam zrzucić wagę dla kogoś, dla opinii z zewnątrz, byłam pod presją tańca/ludzi. Tym razem chciałam zrobić to dla siebie, dla swojego samopoczucia, dla zdrowia i kondycji - czytamy w jej wpisie.

Zaakceptowałam siebie w 100%! Pomimo że przybyło mi kilka kilogramów podczas programu "Love Island" nie nakładałam na siebie presji, czułam się dobrze ze sobą, chciałam raz zrobić to tylko wyłącznie dla siebie. Jak się czegoś bardzo chce, ma się silną wolę, samozaparcie, ambicję to można bardzo dużo osiągnąć - napisała. 

Gwiazda "Wyspy Miłości", że jako nastolatka zapadła na niedoczynność tarczycy, a efektem tego były wahania wagi.

To nie jest jakaś spektakularna metamorfoza, jednak dla mnie to bardzo dużo znaczy. Wiem, ze często nie jest łatwo, miałam mnóstwo wzlotów i upadków. Z uwagi na niedoczynność tarczycy, z którą zmagam się od 13 roku życia, mam duże tendencje do tycia, natomiast bardzo się zawzięłam, ruszyłam ostro z dietą i treningami.

Teraz czuje się kobieco, zdrowo, seksowanie, nigdy nie będę chudzinka, zawsze będę miała ciałko tu i ówdzie, ale to w sobie lubię. Nie można przesadzić w żadną ze stron. Najważniejsze w diecie, jak i w życiu, jest balans i zdrowy rozsądek. Po programie czułam, że jest mnie trochę za dużo, teraz czuje, że jest idealnie - wyznała gwiazda "Wyspy Miłości".

Fani pozytywnie ocenili przemianę Sylwii Madeńskiej. Komentarz zostawił także Mikołaj, który nieskromnie przypisał się do sukcesu swojej ukochanej.

Cudowna. Nie zapomnij dodać, przy kim tak rozkwitłaś - napisał.

Zagłosuj

Odchudzasz się na wiosnę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw