Zamknij

Taniec z gwiazdami: Sylwia i Mikołaj przed programem walczą z kryzysem? "Planowaliśmy się rozstać"

Judyta Wanicka
04.03.2020 13:58
Sylwia i Mikołaj z Love Island
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" mieli się rozstać przed "Tańcem gwiazdami"? Sylwia Madeńska nie kryje, że przez treningi w ich związku zrobiło się burzowo. Mieli nawet zamiar się rozstać się przed rozpoczęciem show.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z programu "Love Island" już w najbliższy piątek wystąpią w "Tańcu z gwiazdami". Sylwia otrzymała posadę tancerki, a Mikołaj został jej podopiecznym. Zwycięzcy "Wyspy Miłości" od kilku tygodni szlifują formę na treningach. Niestety dochodzi między nimi do spięć, które  rzutują na atmosferę w domu. Po ostatnim wyznaniu Sylwii pojawiły się podejrzenia, że para przechodzi kryzys. Para stara się nie ujawniać złych emocji na Instagramie, lecz kolejna wypowiedź Sylwii sugeruje, że w ich związku nie dzieje się ostatnio najlepiej.

Taniec z gwiazdami: Sylwia i Mikołaj chcieli się rozstać przed programem

Do tej pory "Taniec z gwiazdami" pomagał uczestnikom znaleźć partnera na życie, ale zdarzało się, że przyczyniał się do rozstania. Istnieje obawa, że "klątwa" tanecznego show może dopaść  także Sylwię i Mikołaj z "Love Island". Po jednym z treningów Sylwia spakowała walizki i wyniosła się z domu.

Nie było mnie przez trzy dni w mieszkaniu, bo planowaliśmy się rozstać – wyznała tancerka. Ale na szczęście rozmawiamy, pracujemy i staramy się zbudować fajną, mocną relację. Nie zawsze jest kolorowo, ale to właśnie pokazuje, jak bardzo nam zależy na sobie – dodała.

Czy napięcie między zakochanymi pogrzebie ich pierwszy występ przed publicznością? A może odwrotnie – doda pikanterii? Przekonamy się już w ten piątek podczas premierowego odcinka 11. edycji "Tańca z gwiazdami".

Zagłosuj

Czy Sylwia i Mikołaj pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw