Zamknij

Taniec z gwiazdami: Sylwia i Mikołaj z "Love Island" mają kryzys? Niepokojące wyznanie tancerki

Judyta Wanicka
20.02.2020 16:16
Taniec z gwiazdami
fot. Instagram:@sylwia_madenska_official

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" rozstaną się przez "Taniec z gwiazdami"? Sylwia opublikowała niepokojący wpis, w którym smutno podsumowała atmosferę panującą w ich związku.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zwyciężyli w pierwszej edycji reality show Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości". Uczestnicy od czasu wyjścia z programu pozostają nierozłączni i powoli układają sobie życie pod jednym dachem. Niedawno przyjęli propozycję Polsatu, by wystąpić w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" - Sylwia w roli tancerki, a Mikołaj - jej podopiecznego. Podczas treningów dochodzi między nimi do spięć. Niestety nieporozumienia na parkiecie rzutują na atmosferę w domu...

Taniec z gwiazdami: Sylwia i Mikołaj rozstaną się przez program?

Do tej pory "Taniec z gwiazdami" pomagał uczestnikom znaleźć partnera na życie, ale zdarzało się, że przyczyniał się do rozstania. Istnieje obawa, że "klątwa" tanecznego show może dopaść Sylwię i Mikołaj z "Love Island". Sylwia opublikowała post dotyczący przygotowań do programu, w którym dość niepokojąco zabrzmiało ostatnie zdanie.

Tańczę od dziecka. Spędziłam na salach treningowych pół swojego życia, a co za tym idzie także ze swoim partnerem tanecznym. Taniec mocno zbliża do siebie. Pojawia się dużo emocji pozytywnych i negatywnych, a także damsko-męskich. Wiele par tanecznych zaczyna być ze sobą prywatnie, bo tak jest czasem łatwiej. Zawsze byłam przeciwna tego typu relacjom. Uważałam, że to już za dużo. Taniec jest piękną dyscypliną, lecz polega głównie na doskonaleniu się i wytykaniu sobie nawzajem błędów. Zaczynają się spięcia, które potem przenoszone są do domu. My z Mikołajem staramy się to dzielić, jednak czasem nie jest łatwo. Ostatnio coraz mniej nam to wychodzi... - wyznała szczerze Sylwia. 

Fani trzymają kciuki, by związek islandersów przetrwał program. Para otrzymała mnóstwo słów wsparcia.

Będzie dobrze. W sumie jest to poniekąd kolejne sprawdzenie waszych uczuć i jeśli wytrwacie, to znaczy, że wszystko jesteście w stanie przetrwać i że jesteście szczerzy w tym, co do siebie czujecie. Życzę powodzenia, dajcie czadu.

Nie musisz być idealna, nie musisz sprostać wszystkim wymaganiom. Nie musicie być najlepszą parą taneczną, nie musicie być najlepszą parą w życiu, w ogóle nie musicie być parą. Macie do tego wszystkiego prawo. Nie bój się robić i myśleć po swojemu - piszą fani.

RadioZET.pl/jw