Zamknij

Taniec z gwiazdami: Sylwia i Mikołaj rozstali się? "Czara goryczy się przelała"

29.07.2020 14:21
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zrezygnują z udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Zwycięzcy "Love Island" podobno się rozstali. Mikołaj usunął z profilu wspólne zdjęcia, a jego komentarz zdaje się potwierdzać najgorsze. Czy gwiazdy "Love Island" planują odejść z "Dancing With The Stars"? 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się przed powrotem do "Tańca z gwiazdami"? Wiele wskazuje na to, że zwycięzcy pierwszej edycji "Love Island" nie zdołali przezwyciężyć kryzysu i postanowili od siebie odpocząć. Mikołaj usunął z Instagrama wspólne zdjęcia i podzielił się smutnym wyznaniem sugerującym zakończenie związku z Sylwią. Co dalej z ich udziałem w tanecznym show Polsatu?

Sylwia i Mikołaj poznali się w reality-show "Love Island. Wyspa miłości". Nie od początku między nimi zaiskrzyło, ale z czasem udało im się zostać parą i wygrać program. Przez kolejne miesiące stwarzali pozory sielankowego związku, publikując romantyczne zdjęcia na Instagramie. W rzeczywistości ciągle dochodziło do kłótni i zerwań. Mimo to Sylwia i Mikołaj nie zdecydowali się definitywnie zakończyć relacji. Zapewne dlatego, że byłoby to nieopłacalne z punktu widzenia reklamowego. Poza tym w międzyczasie otrzymali zaproszenie do 11. edycji "Tańca z gwiazdami" - Mikołaj jako uczestnik, a Sylwia - partnerująca mu tancerka. 

Julia Wieniawa nie wróci do "Tańca z gwiazdami"? Aktorka zamieściła oficjalny komentarz 

Taniec z gwiazdami: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" zerwali? 

Do tej pory "Taniec z gwiazdami" pomagał uczestnikom znaleźć partnera na życie, ale zdarzało się, że przyczyniał się do rozstania. Wszystko wskazuje na to, że klątwa tanecznego show właśnie dopadła Sylwię i Mikołaj z "Love Island". Mikołaj usunął wszystkie wspólne zdjęcia z Sylwią, a do tego opublikował wymowne Instastory.

Dzisiaj mnie nie będzie na Instagramie. Muszę zebrać myśli i się uspokoić. Wczoraj przelała się czara goryczy… Bądźcie wyrozumiali, dziękuję - przekazał. 

Wielu fanów zaczęło zastanawiać się, czy w takiej sytuacji Sylwia i Mikołaj wrócą do "Tańca z gwiazdami". Pierwszy odcinek wznowionego show zaplanowany jest na 4 września, co oznacza, że para musiałaby już szlifować formę na treningach. Ale w takiej atmosferze raczej trudno byłoby o jakiejkolwiek porozumienie.

Na razie ani Mikołaj, ani Sylwia nie potwierdzają rezygnacji z "Tańca z gwiazdami". Gdyby jednak tak się stało, byliby kolejnymi uczestnikami, których zabrakłoby w jesiennym show. Przypomnijmy, że niedawno z programu zrezygnował Marcin Bosak

Posłuchaj podcastu