Zamknij

Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” ma nową dziewczynę. Kim jest partnerka Tomasza Barańskiego?

Maciej Friedrich
01.07.2019 11:02
Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” ma nową dziewczynę. Kim jest partnerka Tomasza Barańskiego?
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Tomasz Barański to jeden z najpopularniejszych tancerzy „Tańca z gwiazdami”, który w 9. edycji partnerował Justynie Żyle. Okazuje się, że również w życiu prywatnym Barańskiego pojawiła się nowa partnerka. Ukochaną Tomka jest finalistka „You Can Dance”.

Taniec z gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych tanecznych show. Z czasem również tancerze partnerujący gwiazdom stali się osobami medialnymi. Tak jest między innymi w przypadku Tomasza Barańskiego, który w 9. edycji występował na parkiecie razem z Justyną Żyłą. Nie miał łatwego zadania, ponieważ taneczne umiejętności byłej żony Piotra Żyły spotkały się z ostrą krytyką. Barański znany jest również ze swoich związków, gwiazdor „Tańca z gwiazdami” spotykał się między innymi z Edytą Herbuś i Klaudią Halejcio. Teraz w jego życiu pojawiła się nowa partnerka, która podobnie jak on związana jest z tańcem.

Taniec z gwiazdami: Nowa dziewczyna Tomasza Barańskiego

Występy Tomasza Barańskiego i Justyny Żyły oczywiście zrodziły plotki, że łączy ich coś więcej niż występy na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Tymczasem od jesieni zeszłego roku serce tancerza jest zajęte. Jego wybranką jest Paulina Przestrzelska, finalistka 6. edycji „You Can Dance”. Para spotyka się od jesieni zeszłego roku, wcześniej Barański często komplementował umiejętności taneczne Pauliny.

– Paulina ma wielki talent. Jest prawdziwym diamentem. Jej występy czasem sprawiają, że mam łzy w oczach – wyznał w jednym z wywiadów.

ZOBACZ: Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?

Partnerka Tomasza dzieli z nim także życie zawodowe, należy do grupy tanecznej „Next” prowadzonej przez Barańskiego. Na Instagramie zakochani co jakiś czas publikują wspólne zdjęcia, na początku roku mogliśmy zobaczyć, jak wypoczywają wspólnie na tropikalnej plaży. Nie afiszują się jednak ze swoim związkiem, dlatego część fanów Barańskiego nie wiedziała nawet, że jest w związku. Być może wspólna pasja sprawi, że odnajdą miłość na całe życie.

Zagłosuj

Czekasz na nową edycję "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF