Zamknij

„Taniec z gwiazdami”: Tomasz Barański ma dość Justyny Żyły? „Widać, że za sobą nie przepadają”

Maciej Friedrich
26.03.2019 12:52
„Taniec z gwiazdami”: Tomasz Barański ma dość Justyny Żyły? „Widać, że za sobą nie przepadają”
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Justyna Żyła w „Tańcu z gwiazdami” występuje w parze z Tomaszem Barańskim. Niestety, była żona Piotra Żyły jak dotąd nie pokazała zniewalających tanecznych umiejętności. Pojawiły się opinie, że taneczny partner stracił do niej cierpliwość.

Justyna Żyła była jedną z najgłośniej komentowanych, obok Agnieszki Radwańskiej, uczestniczek tegorocznej edycji „Tańca z gwiazdami”. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, blogerka kulinarna i prowadząca program „Pierzemy brudy do czysta” ma wielu sympatyków, ale też niemało przeciwników, zarzucających jej między innymi promowanie siebie na nazwisku byłego męża. Krytyczne głosy nie zmieniły jednak faktu, na występ Justyny na parkiecie czekały rzesze widzów. Niestety, 32-latka do tej pory nie mogła liczyć na zbyt wysokie oceny. Jej występ został mocno  skrytykowany przez Iwonę Pavlović, a kolejne tańce nie zatarły złego wrażenia. Żyła w programie mogła jednak liczyć na wsparcie tanecznego partnera. Tomasz Barański to profesjonalista, który nawet w obliczu krytyki starał się dopingować Justynę. Pojawiły się jednak informacje, że tancerz traci cierpliwość.

Justyna Żyła
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Tomasz Barański stracił cierpliwość do Justyny Żyły?

Jak informuje portal Plotek, powołując się na swoje źródło, rzeczywista relacja Barańskiego i Żyły różni się od tego, co możemy obserwować w „Tańcu z gwiazdami”.

– Widać, że za sobą nie przepadają, a Tomek nie do końca jest zadowolony, że nie może rozwijać w pełni skrzydeł przy swojej partnerce. Mimo iż przed kamerą bardzo wspiera Justynę, na planie programu nie da się nie zauważyć, że Tomek woli spędzać czas z innymi uczestnikami – zdradza informator portalu.

Przypomnijmy, że Barański ma za sobą zwycięstwo w czwartej edycji „Tańca z gwiazdami”, które wywalczył u boku Eweliny Lisowskiej. W wywiadzie dla Ipla.tv tancerz nie ukrywał, że występy z Żyłą nie dają mu szansy na sukces.

– Ja bardzo serio zawsze traktowałem to, co robię. A tutaj jednak musiałem troszkę spuścić z tonu i odnaleźć się w tej całej sytuacji z Justyną. Walczyć nie tylko z techniką, tańcem, ale też z jakąś inną materią.

Pewną irytację Tomasza widać nawet podczas krótkich relacji z tanecznych treningów. Justyna Żyła jednak nadal jest w programie, być może kolejne tańce zaskoczą Barańskiego.

TANIEC Z GWIAZDAMI 2019: Kto z kim tańczy? [UCZESTNICY]

Zagłosuj

Kibicujesz Justynie Żyle?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF