Zamknij

Ronnie Ferrari i Sara Boruc w "Tańcu z gwiazdami"? Ujawniono nazwiska uczestników

Patrycja Chudolińska
09.01.2020 11:35
Taniec z gwiazdami
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Taniec z gwiazdami" już niedługo się rozpocznie. Do tej pory potwierdzono udział tylko jednej uczestniczki 11. edycji programu Polsatu. Teraz Pudelek dotarł do informacji o kolejnych gwiazdach.

Taniec z gwiazdami 11: Uczestnicy

"Taniec z gwiazdami" wkrótce wróci na antenę telewizji Polsat. Show, mimo wielu lat emisji, wciąż cieszy się ogromną, niesłabnącą popularnością. Wszystko ze względu na coraz to nowsze gwiazdy, które pojawiają się w programie, by walczyć o Kryształową Kulę.

Producenci oficjalnie potwierdzili już udział jednej z uczestniczek. Już niedługo w tanecznej konkurencji zobaczymy piosenkarkę Annę Karwan. Poza tym media donoszą także o uczestnictwie Julii Wieniawy. Aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" miała zażądać kosmicznego wynagrodzenia za swój udział. Producenci ponoć zaakceptowali jej wymagania z uwagi na obecną popularność młodej celebrytki, która mogłaby się przełożyć na wyniki oglądalności.

Sara Boruc i Ronnie Ferrari w "Tańcu z gwiazdami"?

Teraz Pudelek dotarł do informacji o kolejnej rzekomej uczestniczce. Jak donosi źródło portalu, o Kryształową Kulę zawalczy również Sara Boruc. Celebrytka jest jedną z najpopularniejszych WAGs i żoną Artura Boruca. Ponoć już niedługo ma przyjechać do Polski, by rozpocząć przygotowania i treningi.

W "Tańcu z gwiazdami", według doniesień Pudelka, wystąpić ma także Ronnie Ferrari, twórca muzycznego hitu "Ona by tak chciała" oraz Karolina Gilon. Oboje od dłuższego czasu są mocno związani ze stacją Polsat. Gilon była prowadzącą Sylwestrowej Nocy Przebojów, natomiast Ronnie był jednym z najważniejszych muzyków imprezy.

Na ten moment żadna z gwiazd nie potwierdziła oficjalnie swojego udziału. To jednak kwestia czasu, gdy poznamy nazwiska wszystkich uczestników.

Myślicie, że te osoby sprawdzą się w programie?

Zagłosuj

Chciałbyś zobaczyć Sarę Boruc w "Tańcu z gwiazdami?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh