Zamknij

Taniec z gwiazdami: Widzowie oburzeni po ostatnim odcinku. "To była porażka"

05.10.2021 17:02
Taniec z gwiazdami
fot. Pawel Wodzynski/East News

Widzowie nie kryją swojego oburzenia po minionym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Internauci w mediach społecznościowych zarzucają produkcji niesprawiedliwe traktowanie uczestników i ocenianie ich nie pod kątem umiejętności, a popularności i sensacji, jaką ma szanse wywołać.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najbardziej popularnych programów, który gości w polskiej telewizji od wielu lat. W poniedziałek wyemitowany został kolejny odcinek 12. edycji show Polsatu. Nie wszyscy widzowie są zadowoleni z tego, co wydarzyło się na parkiecie i podczas eliminacji. Choć Kajra i Rafał Maserak zdobyli wysokie noty od jurorów, to podczas ogłaszania zwycięzców i przegranych odcinka znaleźli się w grupie zagrożonych. Z programem ostatecznie pożegnali się Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, choć najgorszy występ zdaniem jurorów zaprezentowali Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz.

Taniec z gwiazdami: Widzowie rozczarowani ocenami jurorów

Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli na koniec programu. Łukasz "Juras" Jurkowski był jednym z faworytów, natomiast wiele osób przewidywało, że to Oliwia Bieniuk pożegna się z show. Ostatecznie po zliczeniu głosów z SMS-ów wynik okazał się całkiem inny od spodziewanego. Internauci nie kryli swojego rozczarowania w komentarzach na profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie.

- Ja mam pytanie - jakim cudem Kajra była zagrożona? Przecież cudnie tańczy, jest jedną z osób, które powinny trafić do finału.

- Wczorajsze eliminacje to była porażka. Jak całą rodziną oglądaliśmy program, to teraz dajemy sobie spokój.

- Ale kabaret. Niezłe Bieniuk dostała SMS-y.

- Ten program przestaje mieć sens.

- Jeszcze dojdzie do tego, że Oliwia i Sylwia w finale będą - komentowali widzowie.

Zgadzacie się z tymi opiniami?