Zamknij

Taniec z gwiazdami: Wielki powrót 11. edycji programu. Kto zatańczy?

22.07.2020 18:54
Taniec z gwiazdami: Wielki powrót 11. edycji programu. Kto zatańczy?
fot. Piotr Molecki/ East News

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Przerwany przez pandemię koronawirusa program ruszy we wrześniu. Kogo zobaczymy na parkiecie? Czy ponownie wystąpią te same pary?

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Kiedy ruszy program?

"Taniec z gwiazdami" powróci na antenę Polsatu. 11. edycja, która została przerwana przez pandemię koronawirusa ponownie ruszy 4. września. Gdy w marcu tego roku ruszyła 11. edycja "Tańca z gwiazdami" widzowie zobaczyli jedynie 2. odcinki programu. Pary po przerwie wrócą do ciężkich treningów, aby we wrześniu pokazać, na co ich stać. W programie zabraknie jednej pary, która jeszcze w marcu była obecna w programie. Mowa o Marcinie Bosaku i Wiktorii Omyle. O tym, że Marcin Bosak zrezygnował z tanecznego show, mówiło się od jakiegoś czasu. Kogo zatem zobaczymy w 11. edycji show?

"Taniec z gwiazdami": Kto zatańczy w 11. edycji?

W "Tańcu z gwiazdami" wystąpią: Julia Wieniawa oraz Stefano Terrazzino; Nicole Bogdanowicz, czyli serialowa Julka z „Przyjaciółek”, i Kamil Kuroczko; piosenkarka Ania Karwan i 3-krotny zwycięzca tanecznego show Polsatu, Janek Kliment; modelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” Michała Bartkiewicza; gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka i prawdziwy weteran show Polsatu, Rafał Maserak; pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant i zwycięzca V edycji show, Jacek Jeschke; aktor i trener Tomasz Oświeciński oraz zwyciężczyni jubileuszowej edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", Janja Lesar; aktor, twórca kabaretowy i rockman w jednym – Bogdan Kalus oraz Lenka Klimentowa; uczestnik „Ninja Warrior Polska” Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz, laureatka 6. edycji tanecznego show; zwycięzca „Love Island. Wyspa miłości”, trener tenisa Mikołaj Jędruszczak i jego życiowa partnerka Sylwia Madeńska.

W jury ponownie pojawią się: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program po raz kolejny poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl