Zamknij

„Taniec z gwiazdami”: Wiemy, ile Justyna Żyła zarobiła w programie

Sylwia Wamej
03.04.2019 13:48
Justyna Żyła i Tomasz Barański
fot. Instagram.com/ Justyn Żyła

Justyna Żyła odpadła co prawda z „Tańca z gwiazdami”, jednak udało się jej zarobić i to całkiem nieźle. Za jeden odcinek dostawała 12,5 tysiąca złotych – donosi serwis Pomponik.pl

Justyna Żyła mogła liczyć na 12,5 tysiąca złotych za jeden odcinek

Justyna Żyła gościła w „Tańcu z gwiazdami” przez pięć tygodni i mimo że odpadła z programu, udało się jej całkiem nieźle zarobić. Jak donosi portal Pomponik.pl, Justyna Żyła wynegocjowała z twórcami programu stawkę w wysokości 12,5 tysiąca za jeden odcinek. Poza zastrzykiem gotówki Justyna mogła również liczyć na piękny i drogi apartament w Warszawie podczas pobytu w show oraz luksusowy catering.

 „Mieszkając w Wiśle nie znała stawek rynkowych dla gwiazd. Historia z jej wynagrodzeniem była dość skomplikowana. Na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami stacji zgodziła się na wszystko – na wiele gorsze warunki od ostatecznych. Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering” – donosi informator Pomponika.

Tomasz Barański: „Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości”

Choć jej taneczny debiut w „Tańcu z gwiazdami” nie należał do udanych, Justyna będzie wspominać udział w show bardzo ciepło. Z kolei jej taneczny partner – Tomasz Barański zdaje sobie sprawę z tego, że ich taneczne poczynania były najgorsze w historii programu. Nasz debiut był najgorszym występem w historii »Tańca z Gwiazdami«. Niestety, muszę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości. Patrzę jednak na nas z optymizmem. Taka partnerka uczy mnie podchodzić do mojej pracy z większą wyrozumiałością. To jest życiowa lekcja, którą muszę odrobić” – powiedział na łamach „Flesza”.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Pomponik.pl/ SW