Zamknij

Taniec z gwiazdami: Wpadka Polsatu. Przez przypadek ujawnili nazwisko największej gwiazdy

Sylwia Wamej
23.01.2020 16:58
"Taniec z gwiazdami"
fot. Piotr Molecki/ East News

Polsat zaliczył wpadkę. Produkcja "Tańca z gwiazdami" przez przypadek ujawniła nazwisko największej gwiazdy 11. edycji programu - Julii Wieniawy.

Polsat zaliczył wpadkę. Przez przypadek wyjawił nazwisko największej gwiazdy "Tańca z gwiazdami"

Polsat zaliczył wpadkę i przez przypadek ujawnił nazwisko największej gwiazdy 11. edycji "Tańca z gwiazdami" - Julii Wieniawy. Młoda gwiazdka zapowiedziała na swoim InstaStories, że w czwartek ok. godziny 15.00 poinformuje o pewnym sekrecie. Jak się okazuje, Stacja Polsat pospieszyła się i na swoim Instagramie prowadziła relację z sesji zdjęciowej do 11. edycji programu. Wśród zaproszonych można było zobaczyć właśnie Julię Wieniawę, choć wcześniej stacja nie potwierdziła oficjalnie jej udziału w programie.

Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Wygląda na to, że Julia Wieniawa jest bardzo podekscytowana występem w programie. W rozmowie z serwisem Plejada.pl mówiła, że jako dziecko zazdrościła uczestnikom i marzyła, aby móc kiedyś wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

"Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i miałam takie poczucie: mają takie cudowne sukienki, też bym chciała wystąpić w tym programie!" - mówiła aktorka w rozmowie z Plejada.pl. Wygląda na to, że gwiazda odnajdzie się na parkiecie, bo jak mówiła, od dziecka kochała tańczyć.

"Kocham tańczyć. Od zawsze tańczyłam, więc myślę, że to jest program dla mnie, choć wiąże się z ogromnymi przeciwnościami losu. Wtedy trzeba się skupić tylko na tym programie, odstawić seriale i filmy na bok, bo to jest dość absorbujące" - wyznała Julia Wieniawa.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Plejada.pl/SW