Zamknij

Taniec z gwiazdami: Żora Korolyov chce skompromitować Sandrę Kubicką. Opublikował prywatne wiadomości od modelki

Judyta Wanicka
19.09.2019 15:05
Żora Korolyov i Sandra Kubicka
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER, Piotr Molecki/EASTNEWS

Konflikt Żory Korolyova i Sandry Kubickiej z "Tańca z gwiazdami" przybiera na sile. Były tancerz show opublikował na Facebooku screeny prywatnych wiadomości od Sandry Kubickiej. Modelka krytykuje w nich Korolyowa i nie przebiera przy tym w słowach. Czy warto się dłużej zastanawiać, jaki poziom sobą reprezentuje pani gwiazda? - komentuje Żora Korolyov.

Afera w "Tańcu z gwiazdami": Żora Korolyov skrytykował występ Sandry Kubickiej

Pierwszy odcinek 10. edycji „Tańca z gwiazdami” wywołał sporo emocji i to nie tylko na parkiecie. Zamieszanie wywołał jeden ze znanych tancerzy show, Żora Korolyov. Ukrainiec, który nie otrzymał zaproszenia do nowej edycji show, postanowił skrytykować werdykty jury na Facebooku. Korolyov zarzucił jurorom, że w swoich ocenach kierują się osobistymi sympatiami do uczestników a nie ich rzeczywistymi umiejętnościami. Tancerz zadrwił m.in. z występu Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa.

Nie mogę uwierzyć, że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali, że tańczą Cha cha cha. Chyba się jednak nie znam na tańcu. „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” idzie na dno niestety... Niech wygra Krzysztof Ibisz – napisał o popisach pary.

Na uszczypliwe komentarze Korolyova natychmiast zareagowali mąż Iwony Pavlović oraz zastępca dyrektora Polsatu. W dyskusję wdała się także Sandra Kubicka. Modelka wygarnęła tancerzowi, że ten mści się za brak angażu do kolejnej edycji.

Niesamowite jak boli odmowa. Może chcesz wzbudzić wokół siebie zainteresowanie lub zaistnieć, ale tak naprawdę palisz sobie mosty. To jest program rozrywkowy, a nie mistrzostwa świata – napisała w komentarzu.

Żora Korolyov opublikował prywatne rozmowy od Sandry Kubickiej

Okazuje się, że burzliwa wymiana zdań przeniosła się na grunt prywatny. Sandrze Kubickiej puściły nerwy. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" wysłała do Żory Korolyova wiadomości, w których m.in. zarzuciła tancerzowi brak szacunku do uczestników.

Człowieku, słuchać Ciebie już się nie da. Mówisz o szacunku do drugiej osoby. W sposób, jaki opisałeś wszystkich nas nie ma za grosz szacunku. Więc nie oczekuj tego wobec siebie. A teraz jedziesz na karcie, że jest jedna wielka dyskryminacja Ciebie. To tak samo możemy powiedzieć o Tobie - czytamy w wiadomości.

Na koniec Kubicka poradziła Korolyovowi, by przestał krytykować kolegów po fachu oraz umiejętności gwiazd występujących w programie. Modelka nie przebierała w słowach.

Naprawdę, poluzuj gacie, bo zaraz Ci się poprują, tak to przeżywasz. Już naprawdę się nie odzywaj, bo się tylko pogrążasz jeszcze. Wszyscy się po prostu śmieją z Twoich wypowiedzi - czytamy w jej wpisie. 

Żora Korolyov tym razem nie chciał zamieszczać obszernej odpowiedzi. Ograniczył się do krótkiego komentarza, w którym w uszczypliwy sposób podsumował poziom wypowiedzi celebrytki.

Czy warto się dłużej zastanawiać jaki poziom sobą reprezentuje Pani gwiazda? - skwitował.

Na reakcję Sandry Kubickiej nie trzeba było czekać.

Przynajmniej nie próbuję zrobić z siebie gwiazdy obrażając swoich kolegów z branży - skomentowała post modelka.

Nie będę się obniżał do Pani poziomu. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów - odpisał jej Żora Korolyov.

Zagłosuj

Jak oceniasz zachowanie Sandry Kubickiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw