Zamknij

Taniec z gwiazdami: taneczne show bez widowni. Odważna decyzja producentów

Maciej Friedrich
11.03.2020 15:53
Taniec z gwiazdami: taneczne show bez widowni. Odważna decyzja producentów
fot. TRICOLORS/East News

"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny bawi i wzrusza widzów. Jednak producenci tanecznego show nie zapominają o środkach bezpieczeństwa związanych z epidemią koronawirusa. Polsat zdecydował, że tancerze będą występować bez udziału publiczności.

"Taniec z gwiazdami" już po raz jedenasty bawi i wzrusza widzów Polsatu. Taneczne show, w którym celebryci próbują swoich sił na parkiecie pod okiem profesjonalistów, zyskało ogromną popularność. Duża w tym zasługa doboru uczestników, gwiazdy często, nawet jeśli nie są tanecznymi talentami, decydują o sukcesie edycji.

Obecnie możemy oglądać 11. już edycję "Tańca z gwiazdami", w której rywalizują między innymi Ania Karwan, Tomasz Oświecimski czy Julia Wieniawa. Ta ostatnia zdeklasowała konkurencję w pierwszym odcinku i typowana jest na faworytkę do zwycięstwa. Niestety, polska aktorka prawdopodobnie nie zachwyci tańcem publiczności zgromadzonej w studio.

Taniec z gwiazdami 11: program bez publiczności? Polsat podjął decyzję

Rozprzestrzeniający się po świecie koronawirus ma ogromy wpływ na cały świat. Niestety, programy rozrywkowe prawdopodobnie nie są wyjątkiem. Jak informuje portal Pudelek, najbliższy odcinek "Tańca z gwiazdami", który obejrzymy w piątek 13 marca, odbędzie się bez udziału publiczności. Nie wiadomo, czy producenci programu nie zadecydują o rozszerzeniu decyzji na kolejne odsłony show.

- Najbliższy odcinek "Tańca z Gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności. Czy następne również - czas pokaże. Sytuacja jest dynamiczna - w rozmowie z Pudelkiem poinformował Tomasz Matwiejczuk, rzecznik stacji Polsat.

Uważacie, że to rozsądna decyzja?

Zagłosuj

Oglądasz" Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF