Zamknij

"Taniec z gwiazdami" powróci na wiosnę? Słowa Krzysztofa Ibisza zasmucą widzów: "Jest to ryzyko"

20.01.2021 10:59
Taniec z gwiazdami Krzysztof Ibisz
fot. VIPHOTO/East News

Kiedy powróci "Taniec z gwiazdami"? Choć większość widzów ma nadzieję, że ich ulubiony program niedługo wróci na antenę, sporym utrudnieniem dla producentów jest trwająca pandemia COVID-19. Krzysztof Ibisz opowiedział o przyszłości tanecznego show.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce. Od 2014 roku emitowany jest na Polsacie - wcześniej przez kilka lat produkcją zajmował się TVN. Taneczne show pojawiało się regularnie z edycją wiosenną oraz jesienną. Pandemia koronawirusa zniszczyła jednak idealny harmonogram producentów. Ostatnia edycja, która ruszyła w marcu 2020 roku, szybko została przerwana ze względu na rosnącą liczbę przypadków zakażeń. Program został wznowiony jesienią, jednak w tym czasie również nie brakowało problemów - uczestnicy, u których wykryto COVID-19, musieli zrezygnować z dalszej konkurencji.

Kolejna edycja planowo powinna ruszyć wiosną 2021 roku, jednak wciąż nie wiadomo, czy tak się stanie. Producenci nie potwierdzili na razie swojej decyzji, a widzowie, patrząc na sytuację w kraju, są coraz bardziej zaniepokojeni. Teraz rąbka tajemnicy postanowił uchylić Krzysztof Ibisz. Niestety, słowa prowadzącego show nie wróżą dobrze.

Zobacz także: Taniec z Gwiazdami: na jaw wyszła prawda o Beacie Tyszkiewicz. Doszło do oszustwa

Krzysztof Ibisz szczerze o powrocie "Tańca z gwiazdami"

Krzysztof Ibisz postanowił zdradzić, co mówi się o powrocie "Tańca z gwiazdami" za kulisami. Jego zdaniem powrót programu na wiosnę to spore ryzyko i wciąż nie wiadomo, czy Polsat będzie chciał je ponieść.

- Zobaczymy, jak to będzie. Taniec z gwiazdami jest w stu procentach programem na żywo. Nasza ostatnia edycja trwała rok. Na jesieni, kiedy ta pandemia po tym letnim zelżeniu znowu się rozpędziła, my jadąc na program, nie wiedzieliśmy, czy on będzie. Robiliśmy testy. Każdy z nas tak naprawdę mógł mieć test pozytywny, to nie od nas zależy. Nie wiadomo, na kogo trafi. To była stresująca rzecz, więc zobaczymy, co postanowią nasi szefowie (...) Jest to jednak ryzyko, bo to program na żywo. My przychodzimy, testujemy się i nagle okazuje się, że ktoś nie może wziąć udziału - wyznał Krzysztof Ibisz w rozmowie z "Jastrząb Post".

Prezenter ma jednak nadzieję, że program szybko wróci do telewizji. Choć wiele znanych osób wzięło już w nim udział, wciąż pozostają celebryci, których widzowie chętnie zobaczyliby na parkiecie. Krzysztof Ibisz również ma kilku kandydatów.

- Mam parę takich osób i na pewno zgłoszę je naszym szefom jako swoją propozycję. Nie chciałbym mówić, żeby nie ruszyła giełda nazwisk. Poczekajmy - dodał.

Czekacie na kolejną edycję "Tańca z gwiazdami"?