Zamknij

Taniec z gwiazdami: widzowie podzieleni po eliminacji Oliwii Bieniuk

19.10.2021 11:16
Oliwia Bieniuk
fot. Piotr Molecki/East News

Oliwia Bieniuk odpadła w półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Kolejny raz nie zachwyciła swoim występem jury. Widzowie show są jednak mocno podzieleni eliminacją córki Anny Przybylskiej.

" Taniec z gwiazdami" zbliża się do wielkiego finału. W poniedziałek 18 października odbył się odcinek półfinałowy, w którym zobaczyliśmy występy trzech par. Wystąpili: Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Odbyły się dwie rundy, po których przyszedł czas na eliminację. W rezultacie głosowania widzów odpadła Oliwia Bieniuk, która na planie świętowała swoje 19. urodziny. Ku zaskoczeniu wielu widzów, tym razem wyniki głosowania byly zgodne z opiniami jury.

Warto przypomnieć, że Oliwia i jej partner od samego początku programu niezbyt zachwycali swoimi popisami jurorskie grono, co znajdowało odzwierciedlenie w licznych krytycznych komentarzach.

Zobacz także: Dominika Tajner musi poddać się kolejnej operacji. Wykryto u niej guza. "Poczułam przerażenie"

Oliwia Bieniuk odpadła w półfinale "Tańca z gwiazdami". Widzowie podzieleni

Każda eliminacja w tej edycji "Tańca z gwiazdami" wywoływała wiele komentarzy ze strony widzów. Tak się składa, że niemal w każdym odcinku odpadała para, która wcale w oczach jury nie wypadła najgorzej. Co ciekawe, prawie od początku dużą krytykę - także ze strony widzów - zbierała Oliwia Bieniuk. Mimo to, córka Anny Przybylskiej dotarła bardzo daleko, bo odpadła przed samym finałem. Taka decyzja wywołała jednak sporo kontrowersji.

W komentarzach, jakie po programie pojawiły się w sieci, wielu widzów nie kryło zaskoczenia tym, że odpadła właśnie Bieniukówna. Zdaniem niektórych była ona najbardziej naturalną postacią w całym programie, a na plus działało jej pokorne podejście do uwag, jakie czynili jej jurorzy. Jednak zdania były podzielone. Wielu komentujących przekonuje, że Oliwia nie wykazała żadnych specjalnych tanecznych zdolności i powinna odpaść już dawno. Niektórzy wręcz odetchnęli z ulgą, inni stwierdzili, że sama już dawno powinna odejść z programu.

"Dla Oliwii lepiej, że odpadła z tego gniazda żmij. Iwonka to chyba zapomina, że to nie konkurs tańca, tylko program rozrywkowy" - pisze jedna z osób broniących Oliwii.

"Wreszcie odpadli", "No niestety, ale tańczyła tragicznie", "Brak jej umiejętności. Do domu",Oliwia powinna zachować się honorowo i sama opuścić program.Kompletnie nie potrafi tańczyć, zajmuje miejsce innym", "Wszyscy, którzy do tej pory odpadli, byli nieporównywalnie lepsi", "W końcu odpadli", "Super, że odpadli", "Ciężko się na nich patrzyło! Niestety, jej nogi są jak z kamienia" - piszą krytycznie nastawieni internauci.