Zamknij

Taniec z gwiazdami: wpadka w programie. Urodzinowy tort Oliwii Bieniuk zapłonął [WIDEO]

19.10.2021 08:25
Oliwia Bieniuk
fot. Piotr Molecki/East News

Podczas półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" Oliwia Bieniuk świętowała urodziny. Na planie tanecznego programu doszło do wpadki, jubilatka nie mogła zdmuchnąć świeczek, a ostatecznie urodzinowy tort zapłonął.

" Taniec z gwiazdami" po raz kolejny gości na antenie Polsatu, to już 12. edycja jednego z najpopularniejszych tanecznych programów w Polsce. Show święci tryumfy od 2005 roku, przez sześć lat było hitem TVN, by w 2014 roku powrócić w ramówce konkurencyjnej stacji. Niezmiennie jednak cieszy się ogromną popularnością, a widzowie z zapartym tchem śledzą wyczerpujące treningi i często zaskakująco dobre występy znanych postaci, które pod okiem profesjonalnych tancerzy i tancerek szlifują swoje umiejętności. Najnowsza odsłona nie szczędzi fanom emocji, nie zabrakło kontrowersji dotyczących wyników głosowania, a wielbiciele z całych sił bronili swoich faworytów.

"Taniec z gwiazdami 12" wkroczył w decydującą fazę, w poniedziałek 18 października poznaliśmy finałowe pary, które zmierzą się w starciu o kryształową kulę. Wiele osób stawiało na Oliwię Bieniuk, niekwestionowaną gwiazdę nowej edycji. Choć córka zmarłej Anny Przybylskiej nie zawsze radziła sobie na parkiecie perfekcyjnie i wiele razy musiała pogodzić się z przeciętnymi notami i krytyką jurorów, to sympatia ze strony widzów zapewniła jej miejsce w półfinałowym odcinku. Niestety, na nim zakończyła się jej taneczna przygoda, do finału "Tańca z gwiazdami" awansowali Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Piotr Mróz. Producenci przygotowali jednak dla Oliwii niespodziankę.

Wpadka w "Tańcu z gwiazdami". Płonący tort urodzinowy Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk 18 października 2021 roku skończyła 19 lat, tak się więc złożyło, że urodziny świętowała, występując na parkiecie tańca z gwiazdami. Choć nie udało jej się dotrzeć do finału, z pewnością nie zapomni tego dnia z powodu zabawnej wpadki. Ekipa programu postanowiła zrobić jej niespodziankę i po występie pojawił się tort z tradycyjnymi świeczkami, a na profilu show na Instagramie pojawiły się życzenia. Problem w tym, że Oliwia mogła z łatwością pomyśleć życzenie, ale zdmuchiwanie stanowiło poważny problem.

Choć Bieniuk i jej przyjaciele z "Tańca z gwiazdami" niczym w bajce chuchali i dmuchali, świeczki nie chciały zgasnąć, a nawet doprowadziły do niewielkiego pożaru tortu. Sytuację postanowiła uratować Paulina Sykut-Jeżyna, która odstawiła tort na stół, przy którym zasiadają jurorzy.

- Małe urodzinowe ognisko - zażartowała prowadząca.

Tort ostatecznie zabrał członek ekipy, a Iwona Pavlović podkreśliła, że urodziny nie będą miały wpływu na ocenę tanecznych umiejętności Oliwii. Najwyraźniej tak właśnie było i córka Anny Przybylskiej pożegnała się z programem. Z pewnością jednak zapamięta udział w "Tańcu z gwiazdami" jako wspaniałą przygodę. My życzymy wszystkiego najlepszego.