Zamknij

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa pokazała tanecznego partnera. Wrócił specjalnie dla niej

Judyta Wanicka
05.02.2020 10:46
Julia Wieniawa
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa zdradziła, z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim partnerem. Tym samym potwierdziła plotki, że wystąpi w parze z dawno niewidzianą gwiazdą programu.

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino razem na parkiecie 

Julia Wieniawa jest jedną z największych gwiazd 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka już szlifuje formę przed wiosennym show. Nie jest tajemnicą, że 22-latka świetnie się rusza. Ostatni nawet wróciła do zajęć tanecznych pod okiem trenera.

Julia Wieniawa zmysłowo tańczy w kusych szortach. Gorące nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Julia Wieniawa jest typowana na faworytkę show i murowaną kandydatkę do Kryształowej Kuli. Z tego względu gwieździe przydzielono wyjątkowego partnera. Julia Wieniawa zatańczy w parze ze Stefano Terrazzino.

Przedstawiam Wam mojego partnera w "Tańcu z gwiazdami". Już po kilku treningach wiem, że nie mogłam lepiej trafić! Stefano Terrazzino jest turbo śmieszny, ale i (uwierzcie mi) bardzo wymagający. Przed nami ciężka praca, pot i łzy, ale i świetna zabawa, w której, mam nadzieję, będziecie z nami uczestniczyć i nas wspierać! - napisała Julia Wieniawa.

Stefano Terrazzino pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami" w zeszłym roku. Odejście argumentował innymi obowiązkami zawodowymi. Był związany z show od samego początku, gdy program nadawała jeszcze stacja TVN. Włoch ma na swoim koncie najwięcej finałów. Kryształową Kulę wywalczyły dzięki niemu: Kinga Rusin, Agata Kulesza, Aneta Zając i Agnieszka Sienkiewicz, a Justyna Steczkowska, Katarzyna Glinka i Iwona Cichosz dobrnęły do finału.

Taniec z gwiazdami 2020 - uczestnicy. Kto z kim tańczy?

Nieoficjalnie poznaliśmy wszystkie pary "Tańca z gwiazdami 11". Jest kilka niespodzianek. Na parkiet programu, oprócz Stefano Terrazzino, wróciła dawno niewidziana Magdalena Soszyńska-Hillar. Duety wiosennej edycji "Dancing with the Stars" przedstawiają się następująco:

Nicole Bogdanowicz i Tomasz Barański

Marcin Bosak i Lenka Klimentova

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska

Bogdan Kalus i Magdalena Hillar

Ania Karwan i Jan Kliment

Sylwia Lipka i Rafał Maserak

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz

Edyta Zając i Jacek Jeschke

Milena Rostkowska-Galant i Wojciech Jeschke

Zagłosuj

Julia Wieniawa i Stefano Terrazino mają szansę na zwycięstwo?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw