Zamknij

"Taniec z gwiazdami" znika z wiosennej ramówki. Zastąpi go inny popularny show

08.02.2021 13:00
Taniec z gwiazdami
fot. Mateusz Jagielski/East News

"Taniec z gwiazdami" nie pojawi się wiosną na antenie Polsatu. W piątkowe wieczory taneczny show zastąpi "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Wiosenna ramówka Polsatu 2021 zapewne nie ucieszy wielbicieli "Tańca z gwiazdami". Uwielbiany show, w którym Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski oceniają występy celebrytów nie pojawi się na antenie. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, stacja postanowiła przerwać taneczny program ze względu na niepewną sytuację związana z pandemią i zastąpić go 14. edycją "Twoja twarz brzmi znajomo".

Polsat nie chce dopuścić do podobnej sytuacji jak w ubiegłym roku. Wiosną 11. sezon "Tańca z gwiazdami" napotkał sporo problemów w związku z pandemią COVID-19 i został przerwany po kilku odcinkach. Show wznowiono we wrześniu, lecz już bez Marcina Bosaka i Janji Lesar, którzy zrezygnowali z udziału. Uczestnicy regularnie przechodzili testy na obecność koronawirusa. Gdy kolejne osoby wykazywały zakażenie i udawały się na kwarantannę, zdecydowano się przyspieszyć finał. Kryształową Kulę zdobyli Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, pokonując Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino. 

Taniec z gwiazdami: na jaw wyszła prawda o Beacie Tyszkiewicz. Doszło do oszustwa

"Taniec z gwiazdami" zastąpiony przez "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jak ustaliły Wirtualne Media, 12. edycja "Tańca z gwiazdami" nie pojawi się wiosną na antenie. Polsat podjął decyzję także o zmianie pory emisji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Od 5 marca muzyczne widowisko zostanie przeniesione na godzinę 20.05 w piątek i zastąpi w tym paśmie "Dancing With the Stars". 

- Niewykluczone, że program do ramówki stacji powróci jesienią 2021 roku, ale ostateczna decyzja będzie zależała od aktualnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19 - informują o "Tańcu z gwiazdami" Wirtualne Media. 

"Twoja twarz brzmi znajomo" pojawi się w Polsacie po raz czternasty. W jury ponownie zasiądą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego w ubiegłym roku Pawła Królikowskiego. Na scenie zaśpiewają: Anna Maria Sieklucka, Tamara Arciuch, Lesław Żurek, Maja Hyży, Magdalena Narożna, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral. 

Twoja twarz brzmi znajomo 14: zmiany w programie. Maserak zastąpi Dowbora?