Zamknij

Taniec z gwiazdami. Beata Tadla: „Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu”

Redakcja
08.05.2018 13:37
Beata Tadla w TZG
fot. Eastnews

Tuż przed finałem 8. edycji „Tańca z gwiazdami” Beata Tadla zdradziła, że myślała o zrezygnowaniu z dalszego udziału w programie. Dlaczego?

Taniec z gwiazdami. Beata Tadla: „Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu”

Już w piątek finał 8. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wśród dwóch najlepszych par tej edycji znalazła się Beata Tadla i Jan Kliment. Popularna prezenterka, która dziś jest faworytką, nie ukrywa, że udział w show był dla niej niełatwym doświadczeniem:

— Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń. Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji — zdradza Beata Tadla. 

Zobacz także

Okazuje się, że dla dziennikarki największą nagrodą jest wsparcie widzów, które otrzymała podczas udziału w show. — Nie spodziewałam się, że taniec może wywoływać wśród widzów takie emocje, a czytam o nich w listach, które otrzymałam. Były tam i radość i wzruszenie, i łzy. Prócz wyrazów wsparcia i sympatii to właśnie ten fakt jest dla mnie największą nagrodą za udział w programie — powiedziała Beata Tadla.

Finał „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już w piątek 11 maja o 20.00. Wtedy dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą 8. edycji „Tańca z gwiazdami”.

RadioZET.pl