Zamknij

Tatiana Okupnik z długimi włosami. Wielka zmiana po latach

Redakcja
15.05.2018 12:37
Tatiana Okupnik
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Tatiana Okupnik przez lata nosiła krótką fryzurę. Teraz czarnowłosa piosenkarka pochwaliła się swoim nowym zdjęciem, na którym wygląda całkiem inaczej.

Krótka fryzura z grzywką od lat była znakiem rozpoznawczym Tatiany Okupnik. Piosenkarka, która jakiś czas temu zniknęła z życia publicznego i poświęciła się rodzinie, opublikowała właśnie zdjęcie z odmienionym wyglądem. Co wpłynęło na tę zmianę? Okazuje się, że dla byłej wokalistki Blue Cafe decyzja o zapuszczeniu włosów była jednym z elementów jej przemiany z "kobiety bez dzieci" w "kobietę matkę".

- Już w pierwszej ciąży poczułam, że dla mnie proces przepoczwarzania się z kobiety bez dzieci w kobietę matkę będzie wyboisty. Ta metamorfoza w ciąży zachodziła nie tylko wewnątrz mojego ciała, w moich emocjach, myślach. Oczywiście widoczna była też na zewnątrz, bo coraz większa była piłka, którą nosiłam przed sobą. A ja miałam wrażenie, ze nie pasuje do tego procesu, ze moje Ja jest odklejone i najchętniej by zwiało. Jakkolwiek głupie to może się wydawać nie pasowała mi nawet moja fryzura (krótkie włosy z ciężką grzywą), którą kojarzyłam z aktywnością, z siłą, ze sceną, z niezależnością. Właśnie wtedy poczułam, ze aby sobie ułatwić przejście przez ciąże, przez cały ten proces przemiany, potrzebuję pomocy. Tą pomocą okazała się m.in. decyzja o zapuszczeniu włosów - napisała.

Okupnik, poza fotką z nowymi włosami, podzieliła się też ważną refleksją na temat macierzyństwa i kobiecości. Przyznała też, że krótkie włosy nie pasowały jej już na początku pierwszej ciąży. Zdecydowała je ściąć, kiedy będzie gotowa zakończyć życiową "transformację". Swoje kosmyki przekazała fundacji Rak&Roll.

Autorką fryzjerskiej metamorfozy jest specjalistka od grzywek: Jaga Hupało.

RadioZET.pl/SA