Zamknij

Telekamery 2020: Doda przyszła bez bielizny? Odważna kreacja sporo odsłoniła [FOTO]

Judyta Wanicka
03.02.2020 20:18
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Doda na Telekamerach 2020 pojawiła się w sukni z wysokim rozcięciem. Gwiazda odważnie odsłoniła nogę i biodro oraz coś jeszcze... Suknia Dody z rozdania Telekamer 2020 była sensacją wieczoru!

Doda na Telekamerach 2020 bez bielizny? 

Dorota Rabczewska była jedną z największych gwiazd gali wręczenia Telekamer 2020. Wokalistka nie otrzymała żadnej nominacji i tylko wręczała nagrodę, ale tradycyjnie zadbała, by to właśnie na nią zwrócili uwagę wszyscy zgromadzeni. Doda, niczym kiedyś Angelina Jolie na Oscarach, pojawiła się na imprezie w czarnej sukni z wysokim rozcięciem. Gwiazda wyeksponowała nie tylko bujny dekolt, ale także nogę i to aż po biodro!

Doda prowokacyjnie odsłoniła swoje wdzięki powyżej ud. Nie wiadomo, czy miała na sobie bieliznę. W ostrym świetle fleszy wyglądało to tak, jakby pod sukienką nie miała niczego. Ale doświadczona w "nagich" prowokacjach Rabczewska nie pozwoliła, by fotoreporterzy wypatrzyli za dużo. Cały czas kusiła ciałem, ale nie dopuściła do spektakularnej wpadki. Zgromadzeni mogli co najwyżej podziwiać jej pachwiny. 

Zagłosuj

Doda ma klasę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw