Zamknij

Telekamery 2020: Rafał Brzozowski osobowością roku. Internauci nie dowierzają. "Nie skomentuję"

Maciej Friedrich
04.02.2020 10:14
Telekamery 2020: Rafał Brzozowski osobowością roku. Internauci nie dowierzają. "Nie skomentuję"
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER / EAST NEWS

Rafał Brzozowski otrzymał Telekamerę 2020 dla telewizyjnej osobowości roku. Jednak zdaniem wielu internautów nagroda dla prowadzącego "Jaka to melodia?" to kiepski żart. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

Telekamery 2020 za nami. Po raz 23. przyznano nagrody magazynu "Tele Tydzień" za osiągnięcia telewizyjne. Gala cieszyła się dużą popularnością, pojawiły się tłumy gwiazd chętnie pozujących na ściankach. Statuetki przyznano w 11 kategoriach, widzowie głosowali między innymi na najlepszego aktorka i aktorkę, najlepszy serial czy dziennikarza. Człowiekiem Roku uznano Roberta Lewandowskiego. Duże kontrowersje wzbudziła nagroda dla telewizyjnej osobowości roku.

Telekamery 2020: Rafał Brzozowski osobowością roku. Internauci krytykują

Do nagrody dla telewizyjnej osobowości roku nominowani byli: Dorota Wellman, Dorota Szelągowska, Katarzyna Dowbor, Marta Manowska oraz Rafał Brzozowski. Ze statuetki cieszył się ten ostatni. Wokalista, który od 2017 roku robi karierę w TVP, obecnie prowadzi teleturniej "Jaka to melodia?". Wcześniej mogliśmy oglądać go w "Kole fortuny". Telekamery 2020: Doda przyszła bez bielizny? Odważna kreacja sporo odsłoniła [FOTO] Brzozowski przyznał, że nagroda była dla niego sporym zaskoczeniem. Niestety, statuetka dla piosenkarza była szokiem także dla części widzów. Internauci nie kryli swojego zdziwienia, wręcz kpili z nagrody dla prowadzącego "Jaka to melodia?". W sieci pojawiły się negatywne komentarze dotyczące wyniku.- Osobowością telewizyjną zostaje Rafał Brzozowski. Pozwolą Państwo, że tego nie skomentuję.- Telekamera "Tele Tygodnia". Osobowość telewizyjna. Rafał Brzozowski. Wybierz jedno.- To taki Nikodem Dyzma polskiej telewizji.Brzozowskiego dzielnie bronili fani, którzy zasypali profil prezentera komentarzami z gratulacjami.

RadioZET.pl/MF