Zamknij

Małgorzata Socha pokazała "bankiet" po Telekamerach. Tak skromnie jeszcze nie było [FOTO]

11.03.2021 11:12
Małgorzata Socha
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Socha odebrała Telekamery 2021 dla najlepszej aktorki oraz za serial "BrzydUla". Po uroczystej gali aktorka świętowała sukces na "prywatnym bankiecie". Zdjęcie gwiazdy rozbawiło fanów. 

Wyniki plebiscytu Telekamery 2021 zostały ogłoszone 10 marca podczas uroczystej gali transmitowanej w TV Puls. Jak co roku nagrody "Tele Tygodnia" wręczono gwiazdom, produkcjom i osobowościom telewizyjnym, które w ubiegłym roku najbardziej spodobały się widzom. Statuetki wręczono w 11 kategoriach oraz przyznano Złote Telekamery i nagrody specjalne.

Nagrodę Telekamery 2021 w kategorii "Aktorka" otrzymała Małgorzata Socha. Gwiazda ponownie pojawiła się na scenie, by razem z Julią Kamińską odebrać nagrodę za serial "BrzydUla", który został uznany za najlepszy wśród nominowanych produkcji. W tym roku ze względu na obostrzenia związanego z pandemią koronawirusa nie wyprawiono hucznego bankietu. Gwiazdy nie mogły więc świętować sukcesu przy wystawnym menu i szampanie. Na szczęście nie popsuło to humoru Małgorzacie Sosze, która postanowiła pochwalić się zabawną fotką ze swojego prywatnego afterparty. 

Telekamery 2021 nie były emitowane na żywo? Widzowie dostrzegli, że gala była nagrana

Telekamery 2021: Małgorzata Socha świętowała sukces we własnej kuchni 

Nie mogąc się zabawić na balu do białego rana, Małgorzata Socha po rozdaniu Telekamer udała się do domu i wyprawiła sobie "imprezę" w swojej kuchni. Zamiast szampana i wykwintnego cateringu był kubek herbaty i dwa kawałki mięsa w pojemniku próżniowym. 

Mój prywatny bankiet - napisała wystrojona w galowy kostium Małgorzata Socha.

Telekamery 2021: Romantyczne wyznanie Mikołaja Roznerskiego. Zwrócił się do ukochanej ze sceny

socha 1
fot. Instastory:@malgosia_socha

Gwiazda zrobiła sobie także zdjęcie z Julią Kamińską. Niestety obie gwiazdy nie miały szansy stanąć na ściance w świetle fleszy, jak przystało na zdobywczynie Telekamer, i sfotografowały się skromnie, na korytarzu. 

socha3
fot. Instastory:@malgosia_socha
socha 2
fot. Instastory:@malgosia_socha