Zamknij

Ten Typ Mes zaliczył wpadkę w programie Kuby Wojewódzkiego: "Piotruś, zmień dilera"

Sylwia Wamej
25.03.2020 10:17
Ten Typ Mes
fot. Artur Szczepański/ Reporter/ East News

Ten Typ Mes, który naprawdę nazywa się Piotr Szmidt gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Znany raper zaliczył małą wpadkę w programie, wymieniając nazwisko osoby, która nigdy nie pojawiła się w programie Wojewódzkiego.

Ten Typ Mes zaliczył wpadkę w programie Kuby Wojewódzkiego

Ten Typ Mes został zaproszony do programu Kuby Wojewódzkiego. Program po raz pierwszy został nakręcony bez udziału publiczności w związku z pandemią koronawirusa. W prawie pustym studio również nie zabrakło intymnych pytań i zaskakujących odpowiedzi gości. Jak podkreślił Ten Typ Mes, miał spore obawy przez wizytą w programie Wojewódzkiego. 37-letni raper wytłumaczył, dlaczego.

"Obawiałem się, że po montażu może wyjść niekorzystnie (...) Uraziłeś kilku moich idoli w taki sposób, że Ty wyszedłeś na super gościa przy takich autorytetach, którzy byli wówczas dla mnie nietykalni (...) Zapadł mi w pamięć Wojciech Mann jako osoba, która była przytłoczona Tobą" - powiedział Piotr Szmidt.

Okazuje się, że Wojciech Mann nigdy nie był gościem w programie showmana. Kuba Wojewódzki był mocno zdziwiony.

"Pan Wojciech nigdy nie był u mnie gościem. Piotruś, zmień dilera, bo Ty już Manna u mnie widziałeś. Pan Wojtek nie chce do mnie przyjść" - wyznał Kuba Wojewódzki.

Program Kuba Wojewódzki zawieszony z powodu koronawirusa

Wtorkowy odcinek z udziałem Piotra Szmidta był na razie ostatnim na antenie TVN. Stacja na czas pandemii postanowiła zawiesić  program Kuby Wojewódzkiego.

Zagłosuj

Oglądasz program Kuby Wojewódzkiego?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW