Zamknij

Teresa Lipowska o domowej kwarantannie: "Najgorsza jest samotność"

Sylwia Wamej
02.04.2020 12:00
Teresa Lipowska
fot. Viphoto/ East New

Teresa Lipowska w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jak sobie radzi, przebywając na domowej kwarantannie. Gwiazda "M jak miłość" podkreśliła, że nie jest jej łatwo w trudnym czasie. Tym bardziej, że mieszka sama.

Teresa Lipowska zdradziła, jak wygląda jej życie na kwarantannie

Teresa Lipowska zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", jak wygląda teraz jej życie na domowej kwarantannie. Serialowa Basia z "M jak miłość" nie ukrywa, że jest jej ciężko w tym trudnym czasie, tym bardziej że mieszka sama.

"Mieszkam sama, więc po prostu nie wytrzymuję. Najgorsza jest samotność. Jeśli ma się partnera, można się pośmiać czy pograć... Zrobiłam wszystkie rzeczy, w tym poprałam koce... Siedzenie i nicnierobienie zawodowo jest straszne. Dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową, której nie robiłam z 13 lat!"- czytamy w "Super Expressie".

Teresa Lipowska może liczyć na pomoc syna i wnuków

Teresa Lipowska w programie "TVP "Bądźmy razem w domu" zdradziła, że w ciężkich chwilach ratują ją rozmowy telefoniczne.

"Mam mnóstwo telefonów, syn zaopatruje mnie we wszystkie produkty, wnuki dzwonią. Mam mnóstwo przyjaciół, więc telefonicznie jestem bardzo aktywna" - zdradziła gwiazda "M jak miłość".

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Czujesz się samotny/ a w okresie kwarantanny?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SE/ SW