Zamknij

Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? Pojedzie do USA, by zobaczyć Małgosię

Redakcja
07.08.2018 13:10
M jak miłość Teresa Lipowska
fot. Instagram

O tym, że Teresa Lipowska może odejść z „M jak miłość”, mówiło się już w ubiegłym roku. Plotki jednak zdementowano. Teraz pojawiły się informacje, że Barbara Mostowiak wyjedzie do USA, by zobaczyć się z Małgosią. To stwarza dobre warunki do rozstania się aktorki z serialem. Jaka jest prawda?

Teresa Lipowska w „M jak miłość” gra od samego początku emisji serialu. Wraz z serialowym mężem Lucjanem, granym przez zmarłego Witolda Pyrkosza, tworzyli duet, wokół którego niejako budowana była fabuła serialu. Oni – seniorzy rodziny Mostowiaków, ich dzieci, wnuczki i przyjaciele i problemy codzienności. Po śmierci Lucjana wielu fanów serialu zastanawiało się, jak dalej wyglądał będzie serial bez tego ważnego bohatera. Wielbiciele „M jak miłość” nie wyobrażali sobie, że odejść mogłaby jeszcze serialowa Barbara.

Barbara Mostowiak wyjedzie do USA?

Tymczasem okazuje się, że scenarzyści mają dla widzów sporo niespodzianek. Jak informuje „Świat Seriali”, Barbara, dla której po śmierci męża świat nie wygląda już tak samo, rozważać będzie odwiedziny u swojej dawno niewidzianej córki Małgosi. W związku z tym byłby to dobry pretekst, by na jakiś czas Teresa Lipowska zniknęła z „Emki”.

Wielbiciele serialu nie mają się jednak co obawiać, bo nie oznacza to, że aktorka pożegna się z serialem. Co więcej, jak już wcześniej pisaliśmy, w jej życiu znów pojawi się mężczyzna. Barbara pozna go na kursie angielskiego, na który zapisała się, by móc wyjechać do Małgosi.

Zobacz więcej: Barbara Mostowiak będzie miała romans?

Jesteśmy ciekawi, co jeszcze czeka nas w „M jak miłość” po wakacjach.

Więcej o "M jak miłość" po wakacjach:

"M jak miłość" - kiedy wraca na antenę po wakacjach?

„M jak miłość” po wakacjach: Artur w Grabinie, Iza w szpitalu

Wiadomo, co się stanie z Markiem Mostowiakiem

RadioZET.pl/Świat Seriali/SA