Zamknij

Blake Lively miała wypadek na planie. Prace do filmu zostały wstrzymane

Redakcja
06.12.2017 09:35
Blake Lively miała wypadek na planie. Prace do filmu zostały wstrzymane
fot. ons.pl

Blake Lively doznała kontuzji podczas prac nad thrillerem „The Rhythm Section". Prace nad filmem zostały na razie wstrzymane.

Podczas zdjęć w Dublinie Blake Lively doznała urazu ręki. Skutki wypadku okazały się na tyle poważne, że Lively wylądowała w szpitalu.

Producenci wydali w związku z tym specjalne oświadczenie.

– Paramount, Global Road (wcześniej znane jako IM Global) i producenci Michael G Wilson oraz Barbara Broccoli potwierdzili dziś, że zdjęcia do filmu „The Rhythm Section" zostały czasowo przerwane po wypadku, w wyniku którego Blake Lively została ranna w rękę. Do wypadku doszło podczas kręcenia jednej z akcji. Produkcja zostanie wznowiona tak szybko, jak będzie to możliwe – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

„The Rhythm Section" to ekranizacja cyklu książek autorstwa Marka Burnella. Ich bohaterką jest Stephanie Patrick - kobieta, której rodzina zmarła w katastrofie samolotowej. Stephanie odkrywa jednak, że nie był to wypadek. Wtedy postanawia znaleźć sprawców tej makabrycznej zbrodni.

Premiera „The Rhythm Section" zaplanowana jest na luty 2019 roku. Reżyserią zajmie się Reed Morano („Opowieść podręcznej").

Blake Lively mogliśmy ostatnio oglądać w filmach „183 metry strachu" i „All I See Is You".

RadioZET.pl/SI