Zamknij

The Voice Kids: Ida Nowakowska popłakała się w programie, wspominając zmarłego tatę

Sylwia Wamej
10.01.2020 13:34
Anastazja i Ida
fot. Jan Bogacz/ Natasza Młudzik/ TVP

Ida Nowakowska popłakała się podczas programu "The Voice Kids". Rodzinna, tragiczna historia jednej z uczestniczek sprawiła, że Ida bardzo się wzruszyła. Prowadząca "The Voice Kids" sama kilka lat temu straciła ojca.

Ida Nowakowska popłakała się podczas nagrania "The Voice Kids"

Ida Nowakowska popłakała się podczas nagrania do "The Voice Kids". Wszystko przez wzruszającą rozmowę prowadzącej i uczestniczki - Anastazji Maciąg. Podczas przedostatnich Przesłuchań w ciemno widzowie usłyszą Anstazję. W trakcie rozmowy z uczestniczką show, Ida Nowakowska bardzo się wzruszyła.

"Mój tata, kiedy miałam pięć lat, zmagał się z nowotworem. Niestety przegrał tę walkę" - wyznała Anastazja, która miłość do śpiewu zawdzięcza tacie.

Mimo tego tragicznego wydarzenia Anastazja nigdy nie przestała śpiewać. Zaczęła brać udział w konkursach wokalnych i występować podczas muzycznych przeglądów. Historia Anastazji bardzo poruszyła Idę Nowakowską, która sześć lat temu straciła tatę. "Mój tata też zmarł i mam wrażenie, że od tego czasu… Zaraz się popłaczę… Mam wrażenie, że od tego czasu w jakimś sensie jestem osobą silniejszą. Jest coś takiego, że mimo że nie ma osoby z tobą, jest gdzieś tam na górze i non stop cię wspiera" - powiedziała poruszona Nowakowska.

Anastazja
fot. Jan Bogacz/ Natasza Młudzik/ TVP

Ida Nowakowska poruszona historią Anastazji. Odniosła się do swoich doświadczeń

Prowadząca "The  Voice Kids" powiedziała też, jak bardzo to wydarzenie wpłynęło na nią oraz jej relacje z mamą. Emocje były tak ogromne, że zarówno Ida, jak i Anastazja nie były w stanie powstrzymać łez.

"Mam świadomość, że on to widzi, ale chciałabym, żeby widział to na żywo"  - powiedziała tuż przed wejściem na scenę dziewczyna, która zaśpiewała utwór Beyonce „I Was Here”. Ten emocjonalny i poruszający odcinek "The Voice Kids" widzowie TVP2 zobaczą w najbliższą sobotę o godzinie 20.05 na antenie TVP2.

Zagłosuj

Oglądasz "The voice Kids"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW