Zamknij

The Voice Senior: Burza po finałowym odcinku. Widzowie: "Ustawione jak nic"

Patrycja Chudolińska
30.12.2019 16:01
The Voice Senior
fot. Piotr Fotek/REPORTER

"The Voice Senior" dobiegło końca. W sobotę wyłoniono zwycięzców pierwszej edycji nowego formatu TVP2. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z wyniku. Wśród widzów nie brakuje takich, którzy twierdzą, że program od początku był ustawiony.

The Voice Senior: kto wygrał?

Finał "The Voice Senior" odbył się na żywo 28 grudnia w sobotę. Główną nagrodę, czyli 50 tysięcy złotych, wycieczkę marzeń na Hawaje oraz możliwość występu podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką i Radiem Zet w Zakopanem wygrały siostry Szydłowskie. O zwycięstwie kobiecego tria zadecydowali widzowie, wysyłając swoje głosy przez SMS. Siostry pokonały w finale Władysława Jareckiego, Bogumiłę Kucharczyk-Włodarek i Janusza Sztyber.

Choć zwyciężczynie mogą się szczycić wierną grupą fanów, którzy od początku kibicowali im w programie, są i tacy, dla których wygrana sióstr nie jest zadowalająca. W komentarzach na profilu "Bądźmy razem. TVP" rozpętała się prawdziwa burza na temat ostatniego odcinka.

The Voice Senior: finał był ustawiony?

Część widzów jest zadowolona z wyniku muzycznego starcia. Cieszą się, że już niedługo będą mogli jeszcze raz wysłuchać sióstr Szydłowskich podczas Sylwestra Marzeń.

- Gratulacje dla sióstr, ale również dla wszystkich uczestników. Podziwiam Państwa odwagę i umiejętności. Brawo. Podziękowania dla jurorów, wspaniali, wrażliwi, taktowni.

- Brawo, od początku Paniom kibicowałam i cieszę się ogromnie z wygranej. Pozostałym uczestnikom również dziękuję za dostarczenie miłych wrażeń. Gratulacje!

Inni twierdzą, że wygrana Szydłowskich była niesprawiedliwa, ponieważ siostry, w przeciwieństwie do reszty uczestników, nie występowały solo. Część internautów bardziej kibicowała Bogumile Kucharczyk-Włodarek i Władysławowi Jareckiemu.

- To nie jest sprawiedliwy werdykt, trzy na jednego. Oczywiście ładnie śpiewały, ale powinny osobno wystąpić.

- Pan w kapeluszu to talent prawdziwy. To jemu należało się zwycięstwo. Mimo że wszyscy ładnie śpiewali to ON... był niesamowity wyjątkowy i niepowtarzalny. Takie jest moje zdanie.

- Jeśli wynik zależał tylko od smsów, to ten jest niesprawiedliwy... bo trzy osoby mają o wiele więcej szans, gdyż mają trzy środowiska znajomych i trzy rodziny... bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe.

- Werdykt jest niesprawiedliwy! Tak nie powinno być, jeżeli któraś z pań chciałaby wystąpić, to każda osobno, a nie wszystkie. Wiadomo było od samego początku, kto wygra.

- Porażka. Dla mnie to powinna Pani Bogusia wygrać.

Nie brakuje również głosów, że wynik finału od początku był ustawiony. Jednym z dowodów na to są, zdaniem internautów, trzy identyczne bukiety, które otrzymały zwyciężczynie.

- I od razu trzy takie same bukiety dostały... Ustawione jak nic.

- Ustawka! Od samego początku wszystko tam było ustawione. A wyniki? Same mówią za siebie. Razem może dobrze śpiewają, ale osobno nie miałyby szans.

- Jak dla mnie ustawione. Wystarczy poczytać komentarze wcześniejsze. Coś tu nie gra.

A wy co myślicie?

RadioZET.pl/PCh